Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 7885
E mërkurë, Persian date Aban 10 1396,,fa,Russian-destruct mesazh në Facebook për 126 milionë amerikanë,,fa,IPhone X-trafikimi nuk është i regjistruar,,fa | ۲۳:۱۲ ب٫ظ
آیفون ایکسِ گران اما زیبا را از این زاویه ببینید
Khbranlayn, iPhone-ray 64 GB dhe 256 GB është $ 999 për $ 1149,fa. Por së bashku me nevojën për "Apple Care", si një shërbim mbështetës për $ 199, për ngarkues shpejtë me tela 29-vat $ 49 për Lightning të tipit USB kabllo 1 metër C $ 25,fa […]

Khbranlayn, iPhone 64 GB Xbox 999,,fa,USD dhe 256 GB është çmim në $ 1149,,fa,Por së bashku me nevojën për "Apple shurdhër" për,,fa
دلار و ۲۵۶ گیگی نیز ۱۱۴۹ دلار قیمت دارد. اما در کنار آن باید برای «اپل کِر» به
Si një shërbim mbështetës për $ 199, për ngarkues shpejtë me tela 29-vat $ 49,,,fa,Lightning për USB tip CD Cable 1 metër dhe 2 metër $ 25 $ 35 për të,,fa
برای کابل لایتنینگ به یو اس بی تایپ سی ۱ متری ۲۵ دلار و ۲ متری ۳۵ دلار و برای
Ayrpavr ose ngarkues wireless që vjen në mes 99 deri në 149 dollarë në 2018 pagë,,fa,Pra, të paktën 1371 dollarë për modelin e GB 64 dhe,,fa,1581 dollarë për versionin 256 GB duhet të kushtojë,,fa.

بنابراین دست کم ۱۳۷۱ دلار برای مدل ۶۴ گیگی و
۱۵۸۱ دلار برای مدل ۲۵۶ گیگی باید هزینه کنید.

Screen kalimi kushton $ 279, dhe për të tjera,,fa,Dështimi për të paguar $ 549,,fa,Specifikimet teknike iPhone X në një shikim,,fa,All-xhami dizajn,,fa,Old 5 ekran. 8 inç,,fa,Suprrtyna,,ur
خرابی‌ها تا ۵۴۹ دلار بپردازید.

مشخصات فنی آیفون ایکس در یک نگاه:

دیزاین تمام شیشه‌ای / نمایشگر اولد ۵٫۸ اینچی
سوپررتینا / Facebook teknologji njohjen e fytyrës ID,,fa,7 megapixel front-ballafaqohet kamera,,fa,Teknologji TrueDepth,,fa,IP67 pluhurit dhe rezistent ndaj ujit,,fa,Dy kamera 12 në anën e pasme,,fa,teknologji Wireless Akuzuar,,fa,I fuqishëm A11 chip Bionic,,fa,64 ose 256 GB memorie,,fa / دوربین جلوی ۷ مگاپیکسلی مجهز به
فناوری TrueDepth / استاندارد
ضد آب و غبار IP67 /
دو دوربین ۱۲ در پشت گوشی / فناوری شارژ بی سیم / تراشه قدرتمند A11 Bionic /
حافظه ۶۴ یا ۲۵۶ گیگی

Me të gjitha këto atribute tani mund të vënë dy dhe dy,,fa,Katër poshtë, ju vendosni të blini,,fa
چهارتا کردن، تصمیم به خرید بگیرید.

۵۶۵۶
« اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران – آفاوا »

ارسال دیدگاه

تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به پایگاه خبری، تحلیلی آفاوا
دارای مجوز پایگاه خبری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی