Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 7745
جمعه ۲۴ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۵:۵۰ ب٫ظ
آیفون ۸ و ۸ پلاس از نمایی دیگر
به گزارش خبرآنلاین، بسیاری از ویژگی های ۸ و ۸ پلاس همان ۷ و ۷ پلاس است که پشت شیشه ای آن اجازه شارژ بی سیم می دهد. مدل ۸ را باید ۶۹۹ دلار و مدل ۸ پلاس را ۷۹۹ دلار بپردازید. Është diferenca është jo më shumë se 100 dollarë për të blerë të lartë? 5656,,fa,Khbranlayn, shumë karakteristika të 8 8,,fa,Plus 7 dhe 7 Plus është pas xhamit që lejojnë akuzuar pa tel,,fa […]

به گزارش خبرآنلاین، بسیاری از ویژگی های ۸ و ۸
پلاس همان ۷ و ۷ پلاس است که پشت شیشه ای آن اجازه شارژ بی سیم می دهد.

Version 8 dhe versionin 8 Plus 799 në $ 699,,fa,Dollari paguajnë,,fa,Është diferenca më shumë se 100 dollarë për të blerë të lartë,,fa,A nuk është ajo?,,fa
دلار بپردازید.

آیا اختلاف بیش از ۱۰۰ دلار برای خرید زیاد
نیست؟

۵۶۵۶
« اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران – آفاوا »

ارسال دیدگاه

تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به پایگاه خبری، تحلیلی آفاوا
دارای مجوز پایگاه خبری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی