Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 7566
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶ | ۰۲:۵۷ ق٫ظ
اخبار آی‌تی ایران از فیلتر هفتگی ۳هزار کانال تلگرام تا هدف‌گذاری برای ۱۳۰ هزار شغل در حوزه آی‌سی‌تی
خبرآنلاین: شماره ۱- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: به طور متوسط در هفته سه هزار کانال غیراخلاقی در شبکه اجتماعی تلگرام مسدود می‌شود. وی با بیان اینکه مسدود شدن این تعداد کانال غیراخلاقی در هفته کار بزرگی است، اظهار داشت: این اقدام طبق خواسته مردم برای استفاده راحت تر از فضای مجازی و […]

خبرآنلاین:

شماره ۱- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: به طور متوسط در هفته سه هزار کانال غیراخلاقی در شبکه اجتماعی تلگرام مسدود می‌شود. وی با بیان اینکه مسدود شدن این تعداد کانال غیراخلاقی در هفته کار بزرگی است، اظهار داشت: این اقدام طبق خواسته مردم برای استفاده راحت تر از فضای مجازی و در جهت سالم سازی و پاکسازی این فضا صورت می‌گیرد.

شماره ۲ – tha ministri i Drejtësisë.,,fa,Ministria në bashkëpunim me sistemin e mbrojtjes CRC dhe të drejtave të fëmijëve nisur,,fa,Sekretari i Këshillit të Lartë të Cyberspace kritikuar politikën filtrim për bizneset thënë,,fa: با همکاری این وزارتخانه و کنوانسیون حقوق کودکان سامانه حمایت از حقوق کودکان راه اندازی شد.

شماره ۳- دبیر شورای عالی فضای مجازی با انتقاد از سیاست فیلترینگ برای کسب و کارها گفت: filtrim subjekt në startups financave javës së kaluar aktivitetin ndërprerë për pesë ditë ishte 200 mijë e biznesit në internet,fa. Ai tani është 48 milionë telefona mobil në duart e njerëzve, dhe konsumi mujor i abonentëve broadband fikse, 8 GB dhe përdorimi Mobile Internet është e zakonshme tre gigabajt për vlerësimin muaj,fa.

شماره ۴- Ministri i Komunikacionit të bëjnë me rritje 11-fish 15-fish rritje rrjetit dhe rrjetit të informacionit, tha Brendshme,fa: ,fa.

شماره ۵- Drejtori i IKK kryer Irani planifikon të mbulojë 100% e qyteteve në brezin e së martës në internet brez dhe 900 qytete deri në fund të gushtit njoftoi katër,fa.

شماره ۶- Drejtori i nisur para operatorit MVNO të tretat e,,fa,Virtual Operatori,,fa,Në vend nga ana e operatorit të shpallur,,fa (اپراتور مجازی) در کشور توسط این اپراتور خبر داد.

شماره ۷- theksoi ministri i Komunikacionit dhe Teknologjia e informacionit në nevojën për të kombinuar zë dhe të dhënat e pakove nga operatorët celularë. Ai tha:,,fa,Operatorët duhet të krijojë një bashkim të zë dhe të dhënat e paketave,,fa: اپراتورها باید تلفیقی از بسته صوت و دیتا ایجاد کنند. برخی میگویند رگولاتوری کف قیمت تعیین کرده است، اما ما باید این قدرت ارائه صوت و دیتا را به اپراتورها بدهیم.

شماره ۸- معاون وزیر ارتباطات اعلام کرد که از همکاران خود خواسته است تا بازطراحی شرکت ارتباطات زیرساخت را با تجهیزات بومی آغاز کنند و امیدوارم مخابرات ایران نیز به این مهم در شبکه خود بپردازند.

۵۶۵۶
« اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران – آفاوا »

ارسال دیدگاه

تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به پایگاه خبری، تحلیلی آفاوا
دارای مجوز پایگاه خبری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی