Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 8073
E mërkurë, Persian date Dey 13 1396,fa | ۰۶:۴۶ ق٫ظ
اخبار ضد و نقیض از رفع محدودیت تدریجی از تلگرام
,fa. Ekspertët thonë se ndryshimi telegram për përdoruesit iraniane nga IP e serverit origjinës dhe,fa […]

,fa.

Ekspertët thonë se të ndryshojë telegram për përdoruesit iraniane nga adresa IP burim dhe serveri do të hapë një telegram të përkohshëm u zbulua menjëherë dhe bllokuar IP,fa.

Të nderuar përdorues, ju mund të mësoni më shumë në lidhje me kufizimet në zonën tuaj dhe llojin e lidhjes internetit që na tregoni në seksionin e komenteve më poshtë,fa.

۵۶۵۶
« اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران – آفاوا »

ارسال دیدگاه

تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به پایگاه خبری، تحلیلی آفاوا
دارای مجوز پایگاه خبری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی