Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 7946
E hënë, Persian date Aban 29 1396,fa | ۰۲:۳۸ ق٫ظ
Gjuajtur Captain Crunch, konferenca më e famshme 74-vjeçar hacker botë hacker,fa
Khbranlayn, John Draper, para ardhjes së hackers botërore Frykyng / phreaking dhe thatë telefonat bë popullor, por doli të jetë në mes të 1999 dhe 2007 e sjelljes seksuale në emër të shërimit të energjisë zyrtarisht ka të ketë një marrëdhënie me 6 meshkuj dhe një të ri pak dhe të akuzuarit,fa. Skandali,,fa,Khbranlayn, John Draper, para ardhjes së,,fa,Hakerët bota Frykyng / phreaking dhe,,fa,Por tani ajo ka qenë i njohur për të kollitem telefonat mes të 1999 dhe 2007 në emër të sjelljes seksuale,,fa […]

به گزارش خبرآنلاین، جان دراپر، قبل از ظهور
هکرها با دنیای فریکینگ/ phreaking و
هک تلفن معروف شد اما حالا معلوم شده است بین ۱۹۹۹ تا ۲۰۰۷ رفتار جنسی به اسم
Shërimit të energjisë zyrtarisht ka të ketë një marrëdhënie me një të riu dhe i akuzuar 6,,fa,Hacker 74-vjeçar nga skandali i tij seksual si,,fa
شده است.

خبر رسوایی جنسی هکر ۷۴ ساله که از وی به عنوان
Burrë apo Captain Crunch referuar hakerat, të udhëhequr për të themeluesit Defcon Michael Farnvm,,fa,E fton atë të deklarojë 2018 Konferenca hakerat tërhiqet,,fa,Në vitet 1960 dhe 1970 me sistem telefoni ATT hacked,,fa
اعلام کند دعوت از وی را برای کنفرانس ۲۰۱۸ هکرها پس گرفته است .

در دهه ۱۹۶۰ و ۱۹۷۰ با هک سیستم تلفن ATT
Dhe kutia u bë i njohur si Box Blue vogël dhe t'ia shesë atë nga,,fa,Steve Jobs dhe Steve Wozniak ishin të famshëm,,fa,Kjo ishte një libër në lidhje me pirateri kujtimet tuaja,,fa
استیو جابز و استیو وزنیاک مشهورتر شد.

قرار بود کتابی هم درباره خاطرات هکری خود
Ajo është shkruar se projekti është i panjohur dhe "McKay organik", tha pikëpamja zyrtare në lidhje me shkrim apo,,fa,Jo për të shkruar kujtimet e Captain Crunch nuk është,,fa,Ethan Smith, një reporter për "standarti" kohët e fundit,,fa
ننوشتن کتاب خاطرات کاپیتان کرانچ نکرده است.

اتان اسمیث گزارشگر «اینداستری استاندارد» اخیرا
Ai kap perden e punë të pista dhe historinë e intervistës së tij, kur ai ishte 29 vjeç për,,fa,hacker 74-vjeçari ishte aq i turpëruar shkroi Bvzfyd News,,fa,Rdastvn,,fa,Sadiq Abbasi Shahkuh ishte Drejtor i Infrastrukturës Corporate Communications,,fa
بوزفید نیوز نوشت و این چنین هکر ۷۴ ساله آبرویش رفت.

۵۶۵۶
« اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران – آفاوا »

ارسال دیدگاه

تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به پایگاه خبری، تحلیلی آفاوا
دارای مجوز پایگاه خبری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی