Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 7090
پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ | ۰۵:۰۳ ق٫ظ
اعلام ورشکستگی بزرگ‌ترین فروشگاه موبایل در هلند
به گزارش خبرآنلاین، بزرگ‌ترین فروشگاه زنجیره‌ای هلند درمجموع با ۳ زیرشعبه ۸۰۶ کارمند دارد و قرار است به‌زودی دفتر مرکزی آن در آمستردام همراه با ۷۰ فروشگاه در سراسر کشورتعطیل شود. البته ۷۴ شریک تجاری همچنان به‌طور مستقل به فعالیت خود ادامه خواهند داد. گفتنی است کمپانی The Phone House متعلق به کمپانی انگلیسی Dixons […]

به گزارش خبرآنلاین، بزرگ‌ترین فروشگاه زنجیره‌ای هلند درمجموع با ۳ زیرشعبه ۸۰۶ کارمند دارد و قرار است به‌زودی دفتر مرکزی آن در آمستردام همراه با ۷۰ فروشگاه در سراسر کشورتعطیل شود. البته ۷۴ شریک تجاری همچنان به‌طور مستقل به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

گفتنی است کمپانی The Phone House متعلق به کمپانی انگلیسی Dixons Carphone بود که بخش اعظم آن در سال ۲۰۱۵ به هولدینگ Relevant فروخته شد.

کاهش کمیسیون ارائه‌شده از سوی اپراتورها به فروشگاه برای فروش موبایل و قراردادهای مرتبط و ظهور رقبای جدید و تصویب قوانین سخت گیرانه برای فروش موبایل به مردم از دلایل ورشکستگی The Phone House ذکرشده است.

مدیران این کمپانی سعی کردند با استفاده از جذابیت وب، فروش آنلاین را توسعه دهند که موفق نشدند. دادگاه هلند به مدیریت ارشد این کمپانی دو فرصت دیگر برای زنده نگه‌داشتن بیزینس‌شان داده است.


۵۶۵۶
« اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران – آفاوا »

ارسال دیدگاه

تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به پایگاه خبری، تحلیلی آفاوا
دارای مجوز پایگاه خبری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی