Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 5487
شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ | ۱۸:۴۶ ب٫ظ
افتتاح اینترنت ۱۳۶۱ روستای سیستان و بلوچستان در سفر استانی وزیر ارتباطات
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در این دیدار دکتر واعظی، ضمن بیان گزارشی از سفر دکتر روحانی به کشور ایتالیا و فرانسه گفت: براساس سیاستهای اقتصاد مقاومتی برنامه ها را به گونه ای طراحی کرده ایم که سرمایه گذاری مستقیم خارجی در کشور انجام شود و طبیعتاً همراه با […]

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در این دیدار دکتر واعظی، ضمن بیان گزارشی از سفر دکتر روحانی به کشور ایتالیا و فرانسه گفت: براساس سیاستهای اقتصاد مقاومتی برنامه ها را به گونه ای طراحی کرده ایم که سرمایه گذاری مستقیم خارجی در کشور انجام شود و طبیعتاً همراه با این سرمایه گذاریها بایستی انتقال فناوری به داخل هم صورت پذیرد و به حوزه تحقیق و پژوهش بومی نیز، توجه شود.

وی ادامه داد: در قراردادهایی که با کشورهای مختلف منعقد می شود، بخش های خصوصی ایران نیز حضور دارند و به عبارتی بازارهای کشورهای خارجی برای تولید کنندگان داخلی باز می شود.

در این دیدار حضرت آیت الله سلیمانی نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان سیستان و بلوچستان، ضمن تشکر از فعالیت های دولت تدبیر و امید گفت: خداوند پیامبر اسلام(ص) را بهترین الگو قرار داد و ایشان حکومت خود را بر سه رکن اساسی گفتمان سیاسی، ایجاد مساجد به عنوان پایگاه مذهبی و ایجاد برادری و وفاق ملی بین مسلمانان قرار داد.

وی اظهار کرد: در مذاکرات سیاسی امروز، ایران جایگاه مقتدرانه دارد و بحث دیپلماسی سیاسی در فناوری هسته ای قدرت ایرانیان را به جهانیان نشان داد.

نماینده ولی فقیه استان سیستان و بلوچستات ادامه داد: توقع ما از دولتمردان این است که به تولید داخلی نیز در معاهدات و تفاهم نامه ها توجه ویژه شود.

در ادامه دکتر واعظی پس از دیدار با امام جمعه استان، در گلزار شهدای زاهدان حضور یافت و یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشت.

۵۶۵۶
« اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران – آفاوا »

ارسال دیدگاه


تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به پایگاه خبری، تحلیلی آفاوا
دارای مجوز پایگاه خبری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی