Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 796
یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۳ | ۲۲:۲۰ ب٫ظ
اینترنت پرسرعت رایگان در اتوبوس‌های بین شهری/ کجا؟ همین استان آذربایجان غربی خودمان!
رییس اداره حمل و نقل مسافر اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های آذربایجان غربی گفت: مسافرانی که قصد سفر با حمل و نقل عمومی استان دارند، می‌توانند در طول سفر از اینترنت پرسرعت رایگان بهره ببرند. امیر عشقی روز شنبه در گفت‌وگو با ایرنا افزود: این امکان در حال حاضر با راه اندازی اینترنت […]

رییس اداره حمل و نقل مسافر اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های آذربایجان غربی گفت: مسافرانی که قصد سفر با حمل و نقل عمومی استان دارند، می‌توانند در طول سفر از اینترنت پرسرعت رایگان بهره ببرند.

امیر عشقی روز شنبه در گفت‌وگو با ایرنا افزود: این امکان در حال حاضر با راه اندازی اینترنت پرسرعت در اتوبوس‌های بین شهری پنج شرکت مسافربری در آذربایجان غربی ایجاد شده و درصدد هستیم در آینده، تعداد اتوبوس‌های ارائه‌کننده این خدمت را افزایش دهیم.

وی اضافه کرد: ارتقای کیفیت خدمات در حوزه حمل و نقل عمومی و ایجاد جاذبه‌های بیشتر سفر برای مردم در این نوع حمل و نقل در راستای جایگزین کردن آن به جای استفاده از خودروهای شخصی از جمله اهداف اجرای این طرح بوده است.

وی اظهار کرد: استفاده از اینترنت پرسرعت در دنیای امروز به امری لازم تبدیل شده و بسیاری از اماکن عمومی این خدمت را ارائه می‌کنند و ناوگان حمل و نقل عمومی آذربایجان غربی نیز در استفاده از این توان، جدیت دارد.

رییس اداره حمل و نقل مسافر اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های آذربایجان غربی اظهار امیدواری کرد که در آینده نزدیک، تعداد بیشتری از شرکت‌های مسافربری استان با فراهم کردن مقدمات لازم، ارائه اینترنت پرسرعت را در دستور کار خود قرار دهند.

حمل و نقل عمومی آذربایجان غربی یکی از بخش‌های موفق استان و کشور در حوزه ارائه خدمات است و علاوه بر ارائه خدمات ویژه در آن‌ها، بسیاری از اتوبوس‌های درون و برون استانی آذربایجان غربی به صورت VIP هستند.

۴۵۵۰۳
« اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران – آفاوا »

ارسال دیدگاه


تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به پایگاه خبری، تحلیلی آفاوا
دارای مجوز پایگاه خبری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی