Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 7581
شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ | ۰۳:۴۳ ق٫ظ
با گوگل استریت ویو درون و بیرون ایستگاه فضایی بین‌المللی را ببینید/ کلیک
Khbranlayn, kjo është hera e parë që Google leje për të parë Tokën nga Stacioni Ndërkombëtar të Hapësirës në Google Maps jep përdoruesit pamje pak imazhe të ndryshme.,fa{کلیک} Kliko dhe zoom mbi imazhet nga brenda dhe jashtë stacionit ju mund të shihni një diferencë bukur,,fa,Gjithashtu klikoni mbi disa pika, më shumë detaje,,fa,Khbranlayn, kjo është hera e parë që Google,,fa. همچنین کلیک روی برخی نقاط، جزییات بیشتری […]

به گزارش خبرآنلاین، این اولین بار است که گوگل
vëzhgimi Earth nga stacioni i hapësirës për të lejuar përdoruesit për të imazhin e një grimë,,fa,Google Maps imazhet janë të ndryshme.,,fa,Ju mund të klikoni dhe zoom në fotot margjinat,,fa
تصاویر گوگل مپ متفاوت است.{کلیک}

با کلیک و زوم روی تصاویر می‌توانید حاشیه‌های
Një pamje interesante të stacionit brenda dhe jashtë,,fa,Gjithashtu klikoni mbi disa,,fa,Pikë, gjithashtu ofron më shumë detaje,,fa,Qendra Space Johnson Google në bashkëpunim me projektin.,,fa. همچنین کلیک روی برخی
نقاط، جزییات بیشتری نیز در اختیار شما قرار می‌دهد.

گوگل با همکاری مرکز فضایی جانسون این پروژه را
Ka bërë në rrugën e DSLR kamera të instaluar brenda,,fa,Stacionet e përdorur për të prodhuar imazhe të 360-shkallë,,fa,6 ekuipazhit brenda stacionit 12 orë në ditë duke bërë kërkimore,,fa,janë,,fa
ایستگاه بهره برده تا تصاویر ۳۶۰ درجه تولید کند.

۶ خدمه روزانه ۱۲ ساعت تحقیق داخل ایستگاه انجام
می‌دهند.

۵۶۵۶
« اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران – آفاوا »

ارسال دیدگاه


تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به پایگاه خبری، تحلیلی آفاوا
دارای مجوز پایگاه خبری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی