Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 6735
جمعه ۷ آبان ۱۳۹۵ | ۱۱:۰۸ ق٫ظ
برگزیده تصویری مراسم رونمایی از سه لپ‌تاپ جدید مک بوک پرو اپل
Khbranlayn, me touch-lloj kohe bar OLED me prekje në krye të tastierës dhe Nmayr kryesore ngulitur më poshtë funksionit të mëparshëm që mund të bëjë shumë për të lehtësuar përdoruesit,fa. ۵۶۵۶ « اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران – آفاوا »

Khbranlayn, me touch-lloj kohe bar OLED me prekje në krye të tastierës dhe Nmayr kryesore ngulitur më poshtë funksionit të mëparshëm që mund të bëjë shumë për të lehtësuar përdoruesit,fa.

۵۶۵۶
« اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران – آفاوا »

ارسال دیدگاه

تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به پایگاه خبری، تحلیلی آفاوا
دارای مجوز پایگاه خبری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی