Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 7872
E premte 5 date Persian Aban 1396,,fa,menaxherët e tij tha se në bisedimet me autoritetet ruse për rihapjen chat aplikacione janë,,fa | ۲۲:۴۰ ب٫ظ
تصاویر لورفته گلکسی اس ۹/ اندروید ۸ برای دارندگان گلکسی اس ۸ و ۸ پلاس
Khbranlayn, zyrtar përgjigja Samsung e-mail për një përdorues konfirmoi se një version beta i gatshëm dhe pronarët e S-8 dhe S-8 plus 5 ditë në T-Mobile dhe ATT mund ta shkarkoni,fa. Përkthimi i ri i publikuar nga Galaxy 9 pa një goxha pa buzë,,fa,Khbranlayn, zyrtarët e Samsung quajnë,,fa,E-mail për përdoruesit konfirmoi se një version beta i gatshëm nga 5 ditët e ardhshme,,fa […]

به گزارش خبرآنلاین، مسوولان سامسونگ در پاسخ
ایمیلی به یکی از کاربران تایید کردند که نسخه بتا آماده شده و از ۵ روز آینده
S-8 dhe S-8 Plus mbajtësit në T-Mobile dhe ATT mund ta shkarkoni,,fa,Përkthimi i ri i publikuar nga Galaxy 9 pa një,,fa,Pretty pa kufij të cilët zhvilluar lloj S-8,,fa,redesign,,fa.

در رندر جدید منتشر شده از گلکسی اس۹ شاهد یک
گوشی کاملا بدون لبه و حاشیه هستیم که نوع توسعه یافته اس ۸ است. طراحی مجدد پشت
Phone dhe për të ndryshuar marrëveshjen e lente dhe një sensor gjurmë gishtash dhe zemra-normë është gjithashtu i rëndësishëm,,fa,Përcaktuar në Shënimin 8 të vazhdojmë atë që kemi parë të zhvillohet në kombinimin e S-8, S-9,,fa,Ne e shohim,,fa. طراحی
تعریف شده ادامه آن چیزی است که در نوت ۸ دیدیم و تکامل ترکیبی از اس۸ را در اس ۹
مشاهده می کنیم.

۵۶۵۶
« اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران – آفاوا »

ارسال دیدگاه

تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به پایگاه خبری، تحلیلی آفاوا
دارای مجوز پایگاه خبری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی