Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 7049
سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ | ۰۳:۰۲ ق٫ظ
تصمیم به استخدام ۱۰۰۰۰مهاجر در استارباکس آمریکا در مخالفت با تصمیم ترامپ/ حمایت اوبر از رانندگان خود
به گزارش خبرآنلاین، هوارد شولتز به دنبال اعتراض به دستور ترامپ مبنی بر ممنوعیت ورود مهاجران و پناهندگان و همچنین منع صدور ویزا برای ۷ کشور مسلمان در نامه‌ای {لینک} نوشت قصد دارد در فروشگاه‌های قهوه‌فروشی زنجیره‌ای خود در سراسر دنیا بیش از ۱۰ هزار نفر از پناهندگان و مهاجران را به استخدام در بیاورد. […]

به گزارش خبرآنلاین، هوارد شولتز به دنبال اعتراض به دستور ترامپ مبنی بر ممنوعیت ورود مهاجران و پناهندگان و همچنین منع صدور ویزا برای ۷ کشور مسلمان در نامه‌ای {لینک} نوشت قصد دارد در فروشگاه‌های قهوه‌فروشی زنجیره‌ای خود در سراسر دنیا بیش از ۱۰ هزار نفر از پناهندگان و مهاجران را به استخدام در بیاورد. بر این اساس در ۵ سال آینده در ۷۵ کشور جهان ۱ هزار پناهنده به استخدام استارباکس درخواهند آمد.

این حرکت شولتز مشت محکمی بر دهان ترامپ است که تصمیمش باعث اعتراض میلیون‌ها نفر در آمریکا و سراسر جهان شده است.

گفته می‌شود بر اساس آمار سازمان ملل، بیش از ۶۵ میلیون پناهنده در سراسر جهان زندگی می‌کنند.

مدیر تاکسی آنلاین اوبر نیز اعلام کرد در دفاع از پناهندگان و رانندگان خود که از این موضوع آسیب می‌بینند بیش از ۳ میلیون دلار حمایت مالی خواهد کرد.

تراویس کالانیک همچنین گفت در ملاقات هفته آینده با ترامپ موضوع مهاجران و پناهندگان را با وی مطرح می‌کند و به حمایت خود از رانندگان مهاجر پناهنده ادامه می‌دهد و ۳ میلیون دلار برای حمایت حقوقی و بازگرداندن آنها به آمریکا هزینه می‌کند.

۵۶۵۶
« اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران – آفاوا »

ارسال دیدگاه

تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به پایگاه خبری، تحلیلی آفاوا
دارای مجوز پایگاه خبری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی