Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 8111
E martë 26 date Persian Dey 1396,fa | ۰۷:۳۰ ق٫ظ
جمع‌آوری دوربین‌های امنیتی چینی از یک پایگاه نظامی آمریکا در میسوری
Khbranlayn, kamera Hikovision online, megjithatë, jo vetëm si është përdorur një sistem survejimi, por frika e spiunazhit të mundshëm nga Kina janë mbledhur nga baza.,fa{لینک} Wall Street ka shkruar,,fa,Kamerat përdoren për të monitoruar dhe për të kontrolluar rrugën që çon në bazë, por për shkak 42% të,,fa,Khbranlayn, kamera Hikovision,,fa: از این دوربین‌ها برای کنترل و مانیتورینگ جاده منتهی به پایگاه استفاده می‌شد اما به دلیل اینکه ۴۲ درصد از […]

به گزارش خبرآنلاین، دوربین‌های Hikovision
Online, megjithatë, jo vetëm që është përdorur si një sistem survejimi, por,,fa,Frika e spiunazhit të mundshëm nga Kina janë mbledhur nga baza.,,fa,Përdoreni këtë njësi për të kontrolluar dhe,,fa
ترس جاسوسی احتمالی توسط چینی‌ها از این پایگاه جمع‌آوری شد.{لینک}

Wall Street ka shkruar,,fa,Kamerat përdoren për të monitoruar dhe për të kontrolluar rrugën që çon në bazë, por për shkak 42% të,,fa,Khbranlayn, kamera Hikovision,,fa: از این دوربین‌ها برای کنترل و
Monitorimi rrugën që çon në bazë është përdorur, por për shkak 42% të aksioneve,,fa,Kompania Hikovision,,fa,Është në pronësi nga regjimi komunist kinez, dhe kështu ishte frikë kamera spiun,,fa,ngritur,,fa
کمپانی Hikovision
متعلق به حکومت کمونیست چین است، بیم جاسوسی می‌رفت و به همین خاطر این دوربین‌ها
جمع شد.

Potenciali histori kineze spiun me teknologji,,fa,Amerika është me sa duket një rritje në institucionet politike shtetërore presion të lartë në,,fa
خود در آمریکا بالا گرفته است و ظاهرا موجی حکومتی با فشار نهادهای سیاسی در این
Ndërtimin e produkteve kineze në infrastrukturë të industrisë së mbrojtjes dhe komunikimit,,fa,Amerika është e kufizuar,,fa,Kohët e fundit, përdorimi i drones në Kinë,,fa
آمریکا محدود شود.

اخیرا نیز استفاده از پهپادهای ساخت چین در
Amerika u ndalua bazat ushtarake dhe këto ditë faturën kufizimin e përdorimit të produkteve,,fa,Huawei dhe ZTE gjithashtu,,fa,agjencitë qeveritare amerikane dhe OJQ-të në Amerikë janë ngritur nga Dhoma e Përfaqësuesve,,fa
هوآوی و ZTE نیز
در نهادهای دولتی و غیر دولتی آمریکایی توسط مجلس نمایندگان آمریکا مطرح شده است.

Pikëpamjet e amerikanëve e produkteve që ajo të Rusisë,,fa,Kaspersky gjithashtu të ndaluar shitjen e keqe dhe Amerika është vlerësuar në të njëjtin drejtim,,fa
نیز بد شده و ممنوعیت فروش کسپرسکی در آمریکا نیز در همین راستا ارزیابی می‌شود.

۵۶۵۶
« اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران – آفاوا »

ارسال دیدگاه

تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به پایگاه خبری، تحلیلی آفاوا
دارای مجوز پایگاه خبری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی