Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 2517
سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۳ | ۱۰:۱۲ ق٫ظ
در کنگره جهانی موبایل:
حضور نوآوری‌های تلفن همراه ایران در کنگره جهانی موبایل
رای اولین بار، پنج شرکت ایرانی با حمایت وزارت ارتباطات و همراه اول، تحت عنوان «نوآوری موبایل ایران» در بخش نمایشگاهی کنگره جهانی موبایل (MWC2015) حضور یافتند.

صبح دوشنبه ۱۱ اسفندماه کنگره جهانی موبایل (۲۰۱۵MWC) که «غرفه نوآوری موبایل ایران» نیز در بخش نمایشگاهی آن حضور دارد، آغاز به کار کرد.

در کنگره امسال، به همت وزارت ارتباطات و همراه اول، برای اولین بار چند شرکت ایرانی در غرفه «نوآوری موبایل ایران» (IRAN Mobile Innovation)، آخرین دستاوردهای خود را در حوزه تلفن همراه در معرض دید بازدید کنندگانی از سراسر جهان قرار می دهند.
غرفه نوآوری موبایل ایران، با نظارت و مدیریت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و حمایت مالی و اجرایی همراه اول تدارک دیده شده است.

در این غرفه، شرکت های «نقش اول کیفیت» ارائه دهنده خدمات مدیریت شده مخابراتی، «بهپرداز جهان» تولید کننده نرم افزارهای سفارش مشتری در حوزه تلفن همراه و «جیرینگ» ارائه دهنده خدمات مالی همراه و شرکت های «مپفا» و «مکتب خونه» ارائه دهنده خدمات ارزش افزوده، که همگی از شرکت های همکار اپراتورهای تلفن همراه کشور هستند، آخرین نوآوری ها و دستاوردهای خود را در حوزه تلفن همراه به بازدید کنندگان بین المللی این نمایشگاه عرضه می دارند.

دکتر محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که به دعوت رسمی رئیس انجمن جهانی موبایل وارد بارسلون شده است، علاوه بر بازدید از آخرین دستاوردهای تلفن همراه و افتتاح غرفه «نوآوری موبایل ایران»، در حاشیه این رویداد مهم با برخی وزرای ارتباطات کشورهای حاضر در کنگره دیدار و ملاقات های دو جانبه خواهد داشت.

کنگره جهانی موبایل که بزرگترین نمایشگاه صنعت موبایل در جهان است، امسال از ۱۱ تا ۱۴ اسفندماه (۲ تا ۵ مارس) با حضور ۱۹۰۰ شرکت از ۳۷ کشور در ۹۸۰۰۰ متر مربع فضای نمایشگاهی در بارسلون اسپانیا برگزار می شود.

در این کنگره جهانی ۹۰ هزار کارشناس حرفه ای موبایل به ایجاد ارتباط، نمایش و تبادل ایده ها پرداخته و علاوه بر حضور در بخش نمایشگاهی، از سخنرانی های علمی کنفرانس ها و نشست های تخصصی نیز بهره مند می شوند.
« اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران – آفاوا »

ارسال دیدگاه

تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به پایگاه خبری، تحلیلی آفاوا
دارای مجوز پایگاه خبری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی