Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 7880
دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶ | ۲۳:۰۲ ب٫ظ
دروغ‌نویسی سایت‌های درجه سه درباره ورود آیفون ایکس به بازار ایران
Të Oscar-iPhone 999 dollarë në tregun e rreth 4 deri në 4. 5 milion çmim do, e 12 date Persian Aban 1396 hyrë në treg në Amerikë dhe disa tregje do të zgjidhet, por vendet në shtypit të verdhë në sektorin e lëvizshme për të publikuar lajme të rreme gati për të hyrë në tregun iranian mbajtur telefon, ndërsa,fa […]

به گزارش خبرآنلاین، آیفون ۹۹۹ دلاری که باید در بازار ایران حدود ۴ تا ۴٫۵ میلیون قیمت پیدا کند، از روز ۱۲ آبان ۱۳۹۶ وارد بازار آمریکا و چند بازار برگزیده خواهد شد، اما سایت‌های زرد خبری در بخش موبایل دست به انتشار خبری جعلی درباره ورود این گوشی به بازار ایران زده‌اند که ضمن عذرخواهی از توسعه اخبار جعلی یادآور می شود که این گوشی بعد از تاریخ ۱۲ آبان به ایران می‌آید و معمولا سوء استفاده کنندگان نیز پولی چند برابر قیمت اصلی را از خریدار ایرانی طلب می‌کنند.

,fa.

,fa.

۵۶۵۶




« اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران – آفاوا »

ارسال دیدگاه

تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به پایگاه خبری، تحلیلی آفاوا
دارای مجوز پایگاه خبری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی