Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 124
سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۳ | ۰۹:۵۳ ق٫ظ
دکتر معتمدی:
استفاده از سیاستهای تشویقی در صدور پروانه های ثابت
عضو حوزه‎ی ICT کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، اظهار داشت: رگولاتوری در این یک سال، سعی در اعمال نظرات مثبت و سازنده‎ی ذینفعان در تصیم‌گیری‌های خود داشته است.

دکتر سید احمد معتمدی در گفت‎وگوی اختصاصی با خبرنگار سیتنا در خصوص پایان مهلت نظرخواهی از متخصصان و ذینفعان درباره‎ی پیش‌نویس اصول حاکم بر صدور پروانه‌های ارتباطات ثابت (FCP) و خدمات ارتباطی ثابت (ISP)، گفت: اگر در این موارد از سیاست تشویقی استفاده شود، بهتر است.

عضو ارشد کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، با اشاره بر این نکته که به طور دقیق و بند به بند این پیش نویس را به خاطر ندارد، گفت: در هر حال بهتر است ضوابطی قرار داده شود که افراد و شرکت‌ها با درک این موضوع که با تجمیع و ادغام، مزایای بهتر و فرصت مناسب‌تری برای فعالیت به دست می‌آورند، داوطلبانه در این روند شرکت کنند.

وزیر اسبق ارتباطات و فناوری اطلاعات، در ادامه‎ درباره‎ی شیوه‎ی عملکرد سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در اخذ تصمیمات و اعمال مقررات جدید، یادآور شد: در رگولاتوری در این دوره‎ی یک ساله سعی شده فعالیت‌ها و تصمیم‌گیری‌ها، با نطرات کارشناسی‌تر همراه باشد و همچنین نظرات ذی‌نفعان نیز اخذ شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: تا جایی که من در جریان هستم و همکاری دارم، اخذ تصمیمات کلان در رگولاتوری با نظرات کارشناسی و تامل در بازخوردها، صورت می‎گیرد و این حرکت مثبت همچنان ادامه دارد.
« اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران – آفاوا »

ارسال دیدگاه

تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به پایگاه خبری، تحلیلی آفاوا
دارای مجوز پایگاه خبری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی