Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 6588
شنبه ۳ مهر ۱۳۹۵ | ۱۹:۱۱ ب٫ظ
رویداد:
دکتر زرندی رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت خدمات هواپیمایی پیام شد
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حکمی دکتر سعید زرندی را به عنوان رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت خدمات هواپیمایی پیام منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری تصویر روز در متن این حکم آمده است:

نظر به شایستگی و تجارب ارزشمندتان در امور مدیریتی و با استناد به ماده(۱۳) اساسنامه و همچنین مصوبه مجمع عمومی عادی شرکت خدمات هوایی پیام به موجب این حکم جنابعالی را به سمت “رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت خدمات هوایی پیام” منصوب می نمایم. علاوه بر ماموریت های مصوب، اهم انتظارات عبارتند از:

۱- تهیه چشم انداز و راهبرد کلان و تکمیل طرح جامع و تفضیلی مجموعه پیام و تصویب آن در شورای راهبری که با مسولیت مشاور اجرایی تشکیل می شود.
۲- بررسی همه جانبه اساسنامه با توجه به تحولات جدید در بخش ICT
۳- بهره گیری از ظرفیت فرودگاه پیام به عنوان نقطه قوت برای منطقه ویژه اقتصادی پیام با هدف تبدیل آن به قطب اقتصادی با توجه به جایگاه جغرافیایی و نزدیکی به تهران و استان های همجوار
۴- استفاده مناسب از ظرفیت های قانونی منطقه ویژه برای ایجاد شهر ICT و برنامه ریزی لازم به منظور گسترش ارزش افزوده و توسعه اشتغال در بخش ICT با تعامل و همکاری نزدیک معاونت فناوری و نوآوری.
۵- بهره گیری از ظرفیت های استان البرز به منظور افزایش کارایی و فعالیت بیشتر بخش خصوصی در منطقه ویژه اقتصادی به ویژه استقرار صنایع دانش بنیان، مخابراتی، فناوری اطلاعات و صنایع غیر آلاینده با جذب سرمایه های داخلی و خارجی
۶- تلاش در رفع مشکلات زیرساختی فرودگاه به منظور راه اندازی و تقویت حمل ونقل کالا و خدمات پستی
۷- ساماندهی نیروی انسانی و تلاش به منظور افزایش ظرفیت و توان فنی و علمی موجود به منظور افزایش بهره وری
۸- تهیه و تدوین اسناد مالکیت و رفع مشکلات ناشی از معارضین

امید است با اتکال به قادر متعال و رعایت اخلاق و تقوی الهی و با جدیت و تلاش وافر، خدمت گزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مردم سرافراز ایران را سرلوحه خود قرار داده و در چارچوب اساسنامه، سیاست های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ضوابط و مقررات مربوطه و تبادل نظر منظم در شورای راهبری جهت تحقق اهداف دولت تدبیر و امید، موفق و موید باشید.

گفتنی است برخی از سوابق علمی و اجرایی دکتر زرندی به شرح ذیل می‌باشد:

سوابق آموزشی:
– عضو هیات علمی دانشکده مدیریت دانشگاه علامه طباطبائی

تجارب اجرایی:
– معاونت برنامه‌ریزی و امور شرکت‌های صندوق بازنشستگی فولاد (دفتر مجامع و حسابرسی شرکت‌ها ؛ دفتر سرمایه‌گذاری و تامین مالی ؛ دفتر برنامه‌ریزی راهبردی و بودجه ؛ دفتر نظارت بر طرح‌ها و تولید، دفتر فناوری اطلاعات )
– معاونت تجاری سازی و ارتباط با صنعت و کارآفرینی سازمان پژوهشهای علمی وصنعتی ایران (دفتر مرکزی ارتباط با دانشگاهها و صنعت – دفتر کارآفرینی در دانشگاهها – دفتر رکزی تجاری سازی و انتقال فناوری – دفتر جشنواره‌های و مسابقات علمی وزارت عتف )
– مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز
– مشاور استاندار البرز در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات
– مدیرکل دفتر آمار و فراوری داده‌های وزارت صنایع و معادن

عضویت در مجامع بین‌المللی :
– نماینده ایران در اساتید دانشگاهها در حوزه سلامت اداری در سازمان ملل –UNODC- VIENNA

شایان ذکر است دکتر سعید زرندی از مدیران بومی و موفق استان البرز می باشد که خوشبختانه کارنامه درخشانی نیز از خود بجای گذاشته است. با توجه به سوابق زرندی در مسئولیت های قبلی پیش بینی می شود با حضور وی در فرودگاه پیام ، شاهد رشد و توسعه هرچه بهتر این مرکز باشیم.
« اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران – آفاوا »

ارسال دیدگاه

تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به پایگاه خبری، تحلیلی آفاوا
دارای مجوز پایگاه خبری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی