Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 4108
شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۴ | ۱۱:۵۲ ق٫ظ
دیدن فیلم با زیرنویس فارسی از طریق اپلیکیشن QQPlayer روی گوشی هوشمندتان
مهر نوشت: کمپانی های فناوری به سمت تولید و عرضه اسمارت فون هایی پیش می روند که تمامی نیازهای کاربرانشان را پاسخگو باشند. اما از سوی دیگر، نرم افزارهای متنوع و متفاوتی نیز وارد فناوری شده اند تا با داشتن امکانات جدید بتوانند نگاه های بیشتری را به خود جلب کنند. یکی از این برنامه […]

مهر نوشت: کمپانی های فناوری به سمت تولید و عرضه اسمارت فون هایی پیش می روند که تمامی نیازهای کاربرانشان را پاسخگو باشند. اما از سوی دیگر، نرم افزارهای متنوع و متفاوتی نیز وارد فناوری شده اند تا با داشتن امکانات جدید بتوانند نگاه های بیشتری را به خود جلب کنند. یکی از این برنامه ها «QQPlayer» نام دارد. کاربران با نصب این برنامه می توانند به مشاهده فایل های ویدئویی بپردازند.

برنامه «QQPlayer» یکی از برنامه های کمپانی «QQLab» است که برای جلب رضایت کاربرانش به دنبال ارائه برنامه ویدئویی متفاوتی رفته تا بتواند Player متفاوت و کاربردی را عرضه کند. تاکنون برنامه های متفاوتی عرضه شده اند که از چنین قابلیتی برخوردار بوده اند مانند MX Player که برنامه مخصوصی برای تماشای ویدئو در اسمارت فون ها است.

برنامه «QQPlayer» یکی از برنامه های قدرتمند و محبوبی نام گرفته که توانسته بر رقبای خود پیروز شود. این برنامه میلیون ها کاربر در سراسر جهان را به سوی خود جذب کرده است. این برنامه نه تنها دارای فضایی زیباست بلکه کار کردن با آن نیز بسیار ساده بوده و می تواند از تمامی فرمت های رایج ویدئویی مانند FLV، MP۴، ۳GP، MKV، MOV یا هر فرمت دیگری پشتیبانی کند.

اگر جزو کاربرانی هستید که به تماشای فیلم و سریال از اسمارت فون خود علاقه مند هستند، توصیه می شود این برنامه را روی اسمارت فون های خود نصب کنید تا بتوانید علاوه بر لذت دیدن فیلم از زیرنویس آن نیز استفاده کنید زیرا این برنامه از فرمت های زیرنویس SRT نیز پشتیبانی کرده و می تواند ترجمه فیلم ها را با شکلی دقیق و با کیفیت به نمایش بگذارد.

۵۶۵۶
« اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران – آفاوا »

ارسال دیدگاه

تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به پایگاه خبری، تحلیلی آفاوا
دارای مجوز پایگاه خبری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی