Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 7098
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ | ۰۵:۲۲ ق٫ظ
راه‌حل جدید برای عابران موبایل باز پشت چراغ‌قرمز / عکس
به گزارش خبرآنلاین، شهرداری منطقه Bodegraven-Reeuwijk در هلند در حال آزمایش سیستم جدیدی است تا بتواند مشکل عابران موبایل به‌دست را حل کند. کمپانی موسوم به HIG Traffic Systems با راه‌اندازی پروژه Light Line سیستمی را مورد آزمایش قرار داده که مجهز به نوار نازک ال ای دی در پیاده‌رو پشت چراغ‌قرمز است تا هشدار […]

به گزارش خبرآنلاین، شهرداری منطقه Bodegraven-Reeuwijk در هلند در حال آزمایش سیستم جدیدی است تا بتواند مشکل عابران موبایل به‌دست را حل کند.

,fa.

«Kees Oskam» عضو شورای شهر دراین‌باره می‌گوید مردم به‌طور فزاینده هنگام راه رفتن با موبایل از رسانه‌های اجتماعی استفاده کرده، گیم بازی کرده و یا واتس اپ خود را چک کرده و موسیقی گوش می‌کنند و از آنجایی که ما نمی‌توانیم روند مذکور را وارونه کنیم و me rezistojnë ndryshimit teknologjik, ne kemi provuar këtë duke përdorur projektin para se të hyjnë njerëzit ndërprerje të rrezikshme, të vetëdijshëm,fa.

"Mark Hoffman" nga hig në faqen e internetit duke përdorur një smartphone nga këmbësorët dhe çiklistët OmroepWest tha se një problem i madh në qytetet zgjeruar dhe, për shembull, në Hagë, tramvaje janë të detyruar të një ndalesë emergjente për shkak se një person nuk ishte në përputhje me "telefon" në linjë është,fa.

Tani sistemi i ri i instaluar në afërsi të shkollave dhe suksesi do të jetë i instaluar në kalimet preferuarat tjera,fa.

۵۶۵۶
« اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران – آفاوا »

ارسال دیدگاه

تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به پایگاه خبری، تحلیلی آفاوا
دارای مجوز پایگاه خبری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی