Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 8107
E diel, Persian date Dey 24 1396,,fa,Seyyed Majid Sadri ishte Drejtor Menaxhues i kompanisë Telekomunikacionit të Iranit,,fa,Në vendimet e ndara nga pronarët kompaninë e telekomunikacionit-së, anëtarët e bordit u paraqitën Telecommunication Company e Iranit,,fa | ۰۷:۲۶ ق٫ظ
Telegram zhbllokuar dhe miratohet nga Ministri i Komunikacionit,fa
Oscar-Forume minuta më parë në kompjuterin tuaj dhe app tuaj celular hapi telegram pa filtër,fa. Fix filter u urdhërua nga presidenti dhe ministri konfirmuar edhe lajmin,,fa,Përdoruesit të gjithë vendin hapi telegram dhe natyrisht kjo është e ngadaltë, por kjo ndodh shumë i lumtur,,fa. کاربران در سراسر ایران از باز شدن تلگرام و البته کُندی آن خبر دادند اما از این اتفاق بسیار خوشحال […]

Oscar-Forume minuta më parë në kompjuterin tuaj dhe app tuaj celular hapi telegram pa filtër,fa.

Fix filter u urdhërua nga presidenti dhe ministri konfirmuar edhe lajmin,,fa,Përdoruesit të gjithë vendin hapi telegram dhe natyrisht kjo është e ngadaltë, por kjo ndodh shumë i lumtur,,fa.

Përdoruesit të gjithë vendin hapi telegram dhe natyrisht kjo është e ngadaltë, por kjo ndodh shumë i lumtur,fa.

۵۶۵۶
« اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران – آفاوا »

ارسال دیدگاه

تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به پایگاه خبری، تحلیلی آفاوا
دارای مجوز پایگاه خبری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی