Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 7070
E enjte, Persian date Bahman 21 1395 | ۰۴:۳۱ ق٫ظ
ساخت ساعت هوشمند مخصوص گیمرها توسط گیم‌باند و آتاری
Të Oscar-orë specifikuara procesor Snapdragon me Meyer në 2100, ai është i. Madhësia e ekranit 1. 6-inç AMOLED me një rezolutë të 320 nga 320 pixels është përcaktuar,fa. 512 MB RAM, 4 GB memorie të brendshme, WiFi, Bluetooth 4. 2, hapi matës, elektrik dore, të monitoruar norma, dhe USB Battery 400 mAh,fa […]

Të Oscar-orë specifikuara procesor Snapdragon me Meyer në 2100, ai është i. Madhësia e ekranit 1. 6-inç AMOLED me një rezolutë të 320 nga 320 pixels është përcaktuar,fa.

512 MB RAM, 4 GB memorie të brendshme, WiFi, Bluetooth 4. 2, hapi matës, elektrik dore, meter norma, 400 mAh bateri dhe karakteristika të tjera të shikojnë është USB-type CD,fa.

Dy modele të shikojnë është mënyra tregu: Modeli Atari është një model i quajtur organi Dvrqrmz dhe Gymhayy si Pong, Crystal Castles dhe asteroidit. Sigurisht, ndoshta kjo lojë pakëndshëm, por të fillojë të punojë në të shikojnë për lojtarë Atari duket interesante.

Modeli është i pajisur me një mini-lojë Terraria.

Koha slot për të shtuar memorie deri në 256 GB dhe përdoruesi mund të muzikës, fotografi dhe një lojë të plotë për të lëvizur nëpër ndërfaqen e aplikimit të quajtur orë PixelFurnace,fa.

orë Baatsal për Zune mund të shkarkoni lojë të plotë për të luajtur.

Në përgjithësi, përveç aplikacioneve të zakonshme para-instaluar, çdo herë me 20 lojra të ndryshme ofruar instaluar.

Çmimi fillon në $ 99 në kohë të caktuar dhe përdoruesit janë tashmë në gjendje për para-porosi,fa.

۵۶۵۶
« اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران – آفاوا »

ارسال دیدگاه

تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به پایگاه خبری، تحلیلی آفاوا
دارای مجوز پایگاه خبری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی