Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 7358
Thursday, Persian date Ordibehesht 21 1396,fa | ۱۴:۲۲ ب٫ظ
ساعت ۲۰ رونمایی از نسخه جدید مایکروسافت ویندوز ۱۰ رداستون ۳
به گزارش خبرآنلاین، این رونمایی در ساعت ۸:۳۰ صبح به‌وقت محلی (سیاتل / ۱۱ ماه می) معادل ۲۰ به‌وقت‌تهران انجام خواهد شد که در آن ویندوز موسوم به نئون / Neon را خواهیم دید. استفاده از زبان برنامه‌نویسی MDL2 که نمونه توسعه‌یافته مترو / Metro pattern است در این نسخه دیده می‌شود که برای اولین […]

به گزارش خبرآنلاین، این رونمایی در ساعت ۸:۳۰ صبح به‌وقت محلی (سیاتل / ۱۱ ماه می) معادل ۲۰ به‌وقت‌تهران انجام خواهد شد که در آن ویندوز موسوم به نئون / Neon را خواهیم دید.

استفاده از زبان برنامه‌نویسی MDL2 که نمونه توسعه‌یافته مترو / Metro pattern است در این نسخه دیده می‌شود که برای اولین بار مایکروسافت از آن در ویندوز ۷ بهره برد.

خط‌های برنامه‌نویسی بدون حاشیه و پاک، شکل‌های ساده هندسی، تایپوگرافی جذاب، تصویرسازی از نوع عکاسانه و استفاده از حداقل تزئینات؛ از ویژگی‌های زبان جدید برنامه‌نویسی مایکروسافت است که در رداستون ۳ شاهد آن هستیم.

هم مترو و هم MDL2 از مفاهیم وب دیزاین بهره گرفته‌اند و جالب اینجاست که زبان گوگل / Google Material از تم‌های مشابه استفاده کرده است تا با انیمیشن، دیتای تعریف‌شده را بهتر نمایش دهد.

نئون نمونه توسعه‌یافته مترو است که از عناصر خاصی از شفافیت به نام acrylic در علم طراحی و برنامه‌نویسی بهره برده است و امشب جزییات بیشتری از آن برای برنامه نویسان ویندوزی پرده‌برداری می‌شود.

ویندوز نئون / عکس زیر

۵۶۵۶
« اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران – آفاوا »

ارسال دیدگاه

تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به پایگاه خبری، تحلیلی آفاوا
دارای مجوز پایگاه خبری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی