Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 5839
یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۵ | ۰۶:۵۲ ق٫ظ
سرمایه‌گذاری ۲۰ هزار میلیارد تومانی در حوزه ICT در سال ۹۵
برات قنبری صبح امروز در مراسم دیدار نوروزی وزیر ارتباطات اعلام کرد: سال گذشته قرار بود بودجه این وزارتخانه ۲۵۰۰ میلیارد تومان باشد، اما از سوی خزانه در نهایت ۱۷۰۰ میلیارد تومان از این بودجه محقق شد. وی ادامه داد: قطعا حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات جای سرمایه‌گذاری و توسعه بیشتری دارد و ما طی […]

برات قنبری صبح امروز در مراسم دیدار نوروزی وزیر ارتباطات اعلام کرد: سال گذشته قرار بود بودجه این وزارتخانه ۲۵۰۰ میلیارد تومان باشد، اما از سوی خزانه در نهایت ۱۷۰۰ میلیارد تومان از این بودجه محقق شد.

وی ادامه داد: قطعا حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات جای سرمایه‌گذاری و توسعه بیشتری دارد و ما طی این مدت سعی کردیم با سرمایه‌گذاری چهار هزار میلیارد تومانی بخش خصوصی را نیز تشویق به ۱۲ هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری کنیم که تا پایان امسال قرار است این رقم به ۲۰ هزار میلیارد تومان برسد.

معاون برنامه‌ریزی وزارت ارتباطات همچنین با اشاره به در نظر گرفتن یکسال زمان بیشتر برای اجرای برنامه‌های پنجم توسعه عنوان کرد: در قالب برنامه ششم توسعه نیز پیش‌بینی‌ها بر آن است که ۶۰ هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در این بخش صورت گیرد تا سهم ICT در اقتصاد کشور از ۲٫۵ به چهار درصد ارتقاء پیدا کند.

۵۶۵۶
« اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران – آفاوا »

ارسال دیدگاه

تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به پایگاه خبری، تحلیلی آفاوا
دارای مجوز پایگاه خبری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی