Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 7561
E shtunë, date Persian Tir 24 1396,,fa,Kompania ra 14 mijë dollarë Vertu telefonat,,fa | ۰۲:۳۲ ق٫ظ
سقوط کمپانی سازنده گوشی‌های ۱۴ هزار دلاری ورتو
Khbranlayn, edhe pse pronari i Vertu turk, "Murat Hakan Ozan" ka bërë të ditur në momentin e xhepin e tij 1. 9 milion paund e vdekjes e vetë kompanisë, por vendimi i ri do të thotë shkatërrimin e markës Gransaz dhe luksoze e shitjes do të jetë, sepse 200 punonjës që përbëjnë thelbin e kompanisë,,fa […]

Khbranlayn, megjithatë, pronari turk i Vertu,,,fa,"Murat Hakan Ozan" ka bërë të ditur në momentin e xhepin e tij 1. 9 milion paund për kompaninë,,fa
«مورات هاکان اوزان» اعلام کرده فعلا از جیب خود ۱٫۹ میلیون پوند خرج کمپانی رو به
Vdekja e vet, por vendimi i ri do të thotë shkatërrimi Gransaz shitjes markë luksoze,,fa,Do të jetë, sepse thelbi i 200 punonjësve të kompanisë të bëjë deri,,fa,Emetimet mori myshvnd,,sd
خواهد بود، چرا که ۲۰۰ نفر از کارمندان که هسته اصلی کمپانی را تشکیل می‌دهند، از
ورتو اخراج می‌شوند.

Pronari turk tha se ka në plan të kthehet në,,fa,strategjia e saj e vjetër e bizhuteri dhe lëkurë me telefon dhe duke e bërë të telefonit,,fa,Stop markë tuaj,,fa,Vertu / Vertu Corporation Limited ishte Kmpanyay,,fa
استراتژی قدیمی خود مبنی بر مجهز کردن گوشی‌ها به جواهر و چرم دارد و ساخت گوشی با
برند خود را متوقف می‌کند.

ورتو/ Vertu Corporation Limited کمپانی‌ای بود
Nokia u themelua në vitin 1998 dhe ka ndryshuar pronësinë dhe tani shpërbërjen,,fa,Jozyrtarisht është thënë se mbyllja e fabrikës së saj të vendosura Shqip Hyrje,,fa
آن به طور غیر رسمی مطرح شده است که بسته شدن کارخانه واقع در انگلیس مقدمه آن
است.

۵۶۵۶
« اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران – آفاوا »

ارسال دیدگاه

تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به پایگاه خبری، تحلیلی آفاوا
دارای مجوز پایگاه خبری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی