Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 8104
شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ | ۰۷:۲۳ ق٫ظ
سقوط ۴ درصدی سهام فیس‌بوک به دنبال اعلام تغییرات عمده
Khbranlayn, Zuckerberg, shefi ekzekutiv, njoftoi ushqim Lajme / News Feed si një nga pjesët kryesore të Facebook ads,,fa,Burimi kryesor i të ardhurave,,fa (منبع اصلی درآمد) Ajo është e bazuar në prioritetet e ndryshuara vënë në përmbajtje relevante vend në ndërveprim social kuptimplotë,,fa,Sipas Zuckerberg Kjo do të thotë përdoruesit shpenzojnë më pak kohë,,fa. به گفته زاکربرگ این بدان معناست که کاربران زمان کمتری […]

Khbranlayn, Zuckerberg, CEO thotë,,fa,Lajme Feed / News Feed si një nga pjesët kryesore të Facebook ads,,fa
کرد خوراک خبری/ News Feed به عنوان یکی از بخش‌های کلیدی فیس‌بوک که تبلیغات (منبع اصلی درآمد) روی
Ajo është e bazuar në ndryshimet dhe i japin përparësi në vend që të angazhohen përmbajtje lidhur domethënëse,,fa,sociale,,fa,Sipas Zuckerberg, që do të thotë më pak kohë përdoruesit,,fa,Do të shpenzohen në rrjetet sociale.,,fa
اجتماعی قرار می‌دهد. به گفته زاکربرگ این بدان معناست که کاربران زمان کمتری را
در شبکه اجتماعی صرف خواهند کرد.{لینک}

Pra, pak postimet nga botuesit dhe përdoruesit,,fa,biznese të ndryshme do të,,fa,Komentet nxiti investitorët shqetësuar në lidhje me të ardhurat,,fa
بیزینس‌های مختلف خواهند دید.

این اظهارات باعث شد تا سرمایه‌گذاران نگران درآمد
Shpallur kompaninë dhe për këtë arsye aksioneve të kompanisë të premten në 4 për qind,,fa,Vlera e tij ka humbur,,fa,Pas vërejtjeve Zuckerberg, "Kryetari Dennis Ives ',,fa,Technology Research tha në GBH,,fa
ارزش خود را از دست داد.

پس از اظهارات زاکربرگ، «دنیس ایوس» رئیس
تحقیقات فناوری در GBH گفت
Ndryshimet në ushqim lajmeve Facebook mund të ndikojë në rritjen e ad,,fa,Aksionet e Facebook nga 225 dollarë në 210 dollarë,,fa,Një ulje e ndjeshme është,,fa.

سهام فیس‌بوک از ۲۲۵ دلار به ۲۱۰ دلار رسید که
کاهش قابل توجهی محسوب می‌شود.

۵۶۵۶
« اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران – آفاوا »

ارسال دیدگاه

تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به پایگاه خبری، تحلیلی آفاوا
دارای مجوز پایگاه خبری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی