Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 7411
جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۶:۳۹ ب٫ظ
سوئیچ از جنگ فیزیکی به نبرد اینترنتی با داعش به توصیه نخست‌وزیر انگلیس
به گزارش خبرآنلاین، «ترزا می» نخست‌وزیر انگلیس که در اجلاس سران گروه ۷ در سیسیل شرکت کرده، معتقد است کمپانی‌های آی تی باید برای مبارزه با تروریسم محتوای آنلاین خود را بیشتر از قبل در اختیار دولت‌ها قرار دهند تا آنها بتوانند گروه‌های تروریستی مانند داعش را شکست دهند. ترزا می به‌شدت معتقد است که […]

به گزارش خبرآنلاین، «ترزا می» نخست‌وزیر انگلیس که در اجلاس سران گروه ۷ در سیسیل شرکت کرده، معتقد است کمپانی‌های آی تی باید برای مبارزه با تروریسم محتوای آنلاین خود را بیشتر از قبل در اختیار دولت‌ها قرار دهند تا آنها بتوانند گروه‌های تروریستی مانند داعش را شکست دهند.

ترزا می به‌شدت معتقد است که باید جنگ آنلاین با داعش جایگزین جنگ فیزیکی شود چراکه میدان جنگ امروز در اینترنت رقم می‌خورد تا با شناسایی تروریست‌های داعشی بتوان جلوی نفوذ انها را گرفت.

نخست‌وزیر انگلیس صراحتاً از گوگل، توئیتر و فیس‌بوک خواسته است تا با شناسایی آنلاین تروریست‌ها، محتوای منتشرشده آنها را مسدود کرده و اکانت هایشان را فیلتر کنند.

این در حالی است که سازمان جاسوسی انگلیس در کنار سیا، از ایجادکنندگان اصلی داعش و توسعه تفکر آنها در محیط‌های آنلاین به‌ویژه توئیتر و فیس‌بوک بوده‌اند و حالا پس‌ازآنکه نوکران وفادارشان، خلف وعده کرده‌اند؛ قصد قتل‌عام اینترنتی آنها را دارند.

توسعه ابزارهای جدید خودکار برای شناسایی اکانت تروریست‌ها، حذف پست‌هایی با محتوای تروریستی، اعلام به مراجع قانونی از سوی کمپانی‌های آی تی در صورت دیدن محتوای خلاف؛ ازجمله درخواست‌های ترامپ، ترزا می و رئیس‌جمهور جدید فرانسه در اجلاس گروه ۷ از کمپانی‌های آی تی است.

۵۶۵۶
« اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران – آفاوا »

ارسال دیدگاه

تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به پایگاه خبری، تحلیلی آفاوا
دارای مجوز پایگاه خبری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی