Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 7984
E mërkurë, Persian date Azar 15 1396,fa | ۲۱:۱۲ ب٫ظ
شکست ترامپ از اوباما در توئیتر
Khbranlayn, lista e saj vjetor të tweets më të njohura Twitter në platformën tuaj, lëshuar në vitin që Trump ka qenë shumë aktive, por Barack Obama ka qenë e mundur në Twitter,fa. Obama i trembëdhjetë i gushtit në përgjigje të vdekjes së "ngrohës Haier" demonstruesit anti-racizmit në Charlottesville, duke përfshirë edhe Nelson Mandela,,fa,Khbranlayn, lista e saj vjetor në Twitter,,fa […]

به گزارش خبرآنلاین، توئیتر لیست سالانه خود در
Të tweets më të njohura në platformën tuaj, lëshuar në vitin e aktivitetit të madh Trump,,fa,Ka, megjithatë, janë kapërcyer Barack Obama në Twitter,,fa,Obama i trembëdhjetë i gushtit në përgjigje të vdekjes së "ngrohës Haier",,fa
داشته است، اما غلبه در توئیتر با باراک اوباما بوده است.

اوباما سیزدهم اوت در واکنش به مرگ «هیتر هایر»
Demonstruesit anti-racizmit në Charlottesville, duke përfshirë edhe atë të Nelson Mandelës kuotë,,fa,kishte thënë,,fa,Askush me një ndjenjë të urrejtjes së njerëzve të tjerë për shkak të ngjyrës së tyre, kulturës dhe fesë,,fa,Ata nuk janë të lindur.,,fa
گفته بود:” هیچ کسی با احساس نفرت از انسان دیگر به دلیل رنگ پوست، فرهنگ و مذهب
آنها متولد نمی‌شود.” Ky post Obama më shumë se 1. 7 milion Re-tweet dhe,,fa,4. 5 milion pëlqen, ishte e dyta tweets më popullore të vitit,,fa,Dy mesazhe të tjera në lidhje me Presidentin Obama në janar,,fa,Pjesa Jmhvryash e vitit ishte 10 Tweets,,fa
۴٫۵ میلیون لایک، دومین توئیت محبوب سال نیز شد.

دو پست دیگر اوباما در ژانویه درباره تیم ریاست
جمهوری‌اش جزو ۱۰ توئیت برتر سال شد.

Si dhe tweets ylli i NBA, LeBron James kundër,,fa,Trump gjithashtu u zhvillua në listën e Top 10 Tweets,,fa,Sigurisht, disa mund të thonë se Troll dhe,,fa
ترامپ نیز در فهرست ۱۰ توئیت برتر سال جای گرفت.

البته برخی هم می‌گویند ممکن است پای ترول‌ها و
Ghvlbchhhay Online për të rritur vizitor vjen në Twitter, megjithatë, situata kishte Trump tweeted se në fund nuk është e ndryshme,,fa,Një tastierë e gabuar rezistente për telefonat Android,,fa.

۵۶۵۶
« اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران – آفاوا »

ارسال دیدگاه

تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به پایگاه خبری، تحلیلی آفاوا
دارای مجوز پایگاه خبری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی