Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 2351
پنجشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ | ۱۸:۱۰ ب٫ظ
انتقاد دکتر واعظی:
صداوسیما تصاویر صحیحی از سفرهای رییس جمهوری نشان نمی دهد!
واعظی با ابراز تاسف از اینکه صداوسیما در سفرهای دولت قبل بخشهای خالی میدان ها را نشان نمی داد در حالیکه جمعیت بی شمار و بی مانند استقبال کنندگان از دولت تدبیر وامید در اصفهان را درست نشان نداد.

واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جمع هواداران جوان حزب اعتدال و توسعه گفت: پس از پیروزی روحانی در انتخابات تمام تلاش یک گروه خاص که منافعشان تهدید می شد و ردپای آنها در همه حوزه ها وجود داشت، این است تا انتخابات بعد را پیروز شوند به همین دلیل است که از تمام ظرفیتها برای تخریب دولت استفاده می کنند.

وی افزود: ما فکر میکردیم در ابتدای دولت بیشتر از ۶ماه فرصت نداریم تا مسایل معیشتی را حل کنیم ولی پس از ورود به دولت متوجه شدیم مسایل و مشکلات بسیار عمیق تر از این حرفهاست که پیش از ورود فکرش را میکردیم.

وی با ابراز تاسف از اینکه صداوسیما در سفرهای دولت قبل بخشهای خالی میدان ها را نشان نمی داد در حالیکه جمعیت بی شمار و بی مانند استقبال کنندگان از دولت تدبیر وامید در اصفهان را درست نشان نداد.

واعظفی با اشاره به سفر رییس جمهوری به اصفهان گفت: تصاویر ناصحیح صداوسیما در حالی بود که علاوه بر میدان امام تمام خیابانهای اطراف نیز مملو از جمعیت بود. این دولت باید حامیان اجتماعی خودش را داشته باشد و بتواند به واسطه تشکیل هسته های مختلف این جمع حامیان را تقویت کند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات یکی از حوزه هایی که دولت در آن توفیق داشته و بیش از سایر حوزه ها هم تحت فشار بوده را حوزه سیاست خارجی معرفی کرد و گفت: هدف این دولت بازسازی روابط در سیاست خارجی بود، مهم بود این بود که تصویری غیرواقعی از ملت و نظام ما که در دنیا شکل گرفته بود اصلاح شود و به یاری خدا این اتفاق افتاد و تصویر ایران در دنیا تغییر کرد.

وی در ادامه با اشاره به نامه مقام معظم رهبری به جوانان اروپایی و آمریکایی گفت: استقبالی که از نامه رهبری توسط جوانان غربی شد نتیجه تغییر نگاه نسبت به ایران بود. امروز ایران بخشی از راه حل در حوزه بین الملل است و این ارتقای جایگاه ایران در عرصه بین الملل است. این دولت توانسته به بخش قابل توجهی از اهداف خودش در سیاست خارجی دست یابد.

عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه با طرح این سوال که چرا گروهی خاص در داخل علی رغم تاییدات مقام معظم رهبری با مذاکرات هسته ای مخالفت میکنند؟ گفت: آنها فکر میکنند اگر توافق انجام شود که نتیجه اش عزت نظام و دولت خواهد بود و اگر گشایشی پیش آید دیگر جایگاهی نداشته باشند چرا که در عرض ۷-۸ سال گذشته این گروه خاص در رأس امور بودند و نتیجه ای جز آنچه می بینیم و تعدادی قطعنامه نبوده است.

واعظی تاکید کرد: اگر در فعالیتها استمرار داشته باشیم و مقاومت کنیم حتما به اهدافمان خواهیم رسید، دولتی در رأس کار است که متعلق به شماست، باید این دولت را با بسیج مردمی و تقویت فعالیتهای تشکیلاتی و حزبی ضمن حفظ انسجام خودمان حمایت کنیم.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اظهار امیدواری از اینکه در بهار سال آینده خبرهای خوبی از روند مذاکرات هسته ای به مردم برسد، گفت: یکی از عرصه هایی که دولت در آن موفق بوده و بیشترین هجمه و فشارها را در آن بخش متحمل شده، عرصه سیاست خارجی بوده است.
« اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران – آفاوا »

ارسال دیدگاه

تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به پایگاه خبری، تحلیلی آفاوا
دارای مجوز پایگاه خبری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی