Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 7117
E Enjte më 5 Persian date Esfand 1395,fa | ۰۵:۵۵ ق٫ظ
عرضه ۱۲ موتومود جدید از سوی موتورولا
Khbranlayn, Motorola Në ceremoninë zyrtare të ri-hyjnë në tregun pakistanez dhe drejtuesit e saj e një strategjie të re për tregje të reja dhe vazhdon të zhvillohet Mvtvmvd tha,fa. «شارای شمس» مدیر عمومی لنوو در خاورمیانه در این مراسم گفت دست‌کم برای سه سال آینده قصد داریم موتومود تولید کنیم و این بدان معنی است که […]

Khbranlayn, Motorola Në ceremoninë zyrtare të ri-hyjnë në tregun pakistanez dhe drejtuesit e saj e një strategjie të re për tregje të reja dhe vazhdon të zhvillohet Mvtvmvd tha,fa.

,fa.

Ai shtoi se Motorola ka shitur 3 milionë njësi të tipit në botë, gjysma e të cilave ai ka qenë i lidhur me Mvtvmvd.

Mvtvmvd / Motorola Moto Mod accessory modular që i jep për serinë e tij Pshtgvshy përmban një lente të re, bateri rezervë, folësit dhe … Përdorues në katalog.

۵۶۵۶
« اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران – آفاوا »

ارسال دیدگاه

تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به پایگاه خبری، تحلیلی آفاوا
دارای مجوز پایگاه خبری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی