Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 7569
E mërkurë, date Persian Tir 28 1396,fa | ۰۳:۲۳ ق٫ظ
Zeiss kamera e Nokia 8 Android 2 foto Tmamrkh çmimi prej 600 Euro,fa
Khbranlayn, Nokia rrezikoj me versionin 8 është për shkak të dy 13-megapixel kamera tipit Zeiss për të vënë në atë për Android 7. 1. 1 mund të shihni më të mirë software mashtrim në telefon, si prodhimi final të sigurojë,fa. Kishin thënë më parë modelin anije Nokia 2017 9,,fa,Khbranlayn, Nokia rrezikoj me versionin 8,,fa,Ka si dy 13 megapixel Zeiss kamera e saj mbi të vënë,,fa […]

به گزارش خبرآنلاین، نوکیا قمار بزرگی با مدل ۸
خود کرده است چرا که دو دوربین ۱۳ مگاپیکسلی از نوع زیس را روی آن قرار داده تا
Android 7. 1. 1 mund të gënjejnë software foto të mirë me telefon si output,,fa,Oferta final,,fa,Kishin thënë më parë modelin anije Nokia 2017 9,,fa,por evleaks,,fa
نهایی ارائه کند.

پیش‌تر گفته شده بود پرچم‌دار ۲۰۱۷ نوکیا مدل ۹
است اما evleaks
Gjithashtu i njohur Lvdhndh Antsharksy Nokia 2017 telefon është i lartë Nokia 8 supozohet,,fa,Që është e pajisur me një 5. 3 inç me një rezolucion prej 2560 x 1440 pikselëve,,fa
کرده که مجهز به نمایشگر ۵٫۳ اینچی با رزولوشن ۲۵۶۰ در ۱۴۴۰ پیکسل است.

Nokia 8 me 835 procesor Snapdragon dhe 4 ose 6 GB RAM,,fa,4 ngjyra është ofruar në çmimin e 600 euro, më 31 korrik, por në qoftë se dikush është i gatshëm të paguajë këtë shumë?,,fa,23 هزار,,en,Aplykyshnnvys,,fa,mirëqenie,,fa,autostradë,,fa
در ۴ رنگ متنوع به قیمت ۶۰۰ یورو ۳۱ جولای عرضه می‌شود؛ اما آیا کسی حاضر به پرداخت این مبلغ است؟

۵۶۵۶
« اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران – آفاوا »

ارسال دیدگاه

تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به پایگاه خبری، تحلیلی آفاوا
دارای مجوز پایگاه خبری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی