Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 6903
جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵ | ۲۲:۵۹ ب٫ظ
فروش ۱۹۶ هزار کنسول جدید نینتندوی ژاپن در بازار آمریکا
به گزارش خبرآنلاین، NPD در گزارشی نوشت از زمان عرضه این کنسول نوستالژیک یعنی دهم نوامبر تا پایان نوامبر کمپانی ژاپنی توانسته است ۱۹۶ هزار کنسول را به مشتریان آمریکایی بفروشد. البته این رقم در مقایسه با رقم فروش ۲۶۱ هزار دستگاه مینی کلاسیک در یک هفته در خودِ ژاپن چندان زیاد نیست، هرچند گوگل […]

به گزارش خبرآنلاین، NPD در گزارشی نوشت از زمان عرضه این کنسول نوستالژیک یعنی دهم نوامبر تا پایان نوامبر کمپانی ژاپنی توانسته است ۱۹۶ هزار کنسول را به مشتریان آمریکایی بفروشد.

البته این رقم در مقایسه با رقم فروش ۲۶۱ هزار دستگاه مینی کلاسیک در یک هفته در خودِ ژاپن چندان زیاد نیست، هرچند گوگل اعلام کرد پرجستجوترین کنسول سال  شده است. همچنین گیم اسپات پس از نظرسنجی از کاربران اعلام کرد نینتندو ۶۴، NES و Super NES پرتقاضاترین کنسول‌ها در بین کاربران نوستالژیک باز است و ممکن است فروش نسخه مینی در سال ۲۰۱۷ ادامه یابد.

گزارش NPD حکایت از صدرنشین شدن پلی‌استیشن ۴ در بازار دارد که به گفته «سَم ناجی» تحلیلگر بازار فروش PS4 Slim  سی درصد از این رقم را به خود اختصاص داده است.

علی‌رغم وجود ایکس باکس وان اس، PS4 Slim و PS4 Pro کل بازار فروش در مقایسه با مدت مشابه ۲۰۱۵ بیش از ۳۵ درصد افت داشته است.

 


۵۶۵۶
« اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران – آفاوا »

ارسال دیدگاه

تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به پایگاه خبری، تحلیلی آفاوا
دارای مجوز پایگاه خبری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی