Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 7873
E premte 5 date Persian Aban 1396,,fa,menaxherët e tij tha se në bisedimet me autoritetet ruse për rihapjen chat aplikacione janë,,fa | ۲۲:۴۰ ب٫ظ
llogaritë komerciale Fyltrshdn dhe Sputnik RT në Twitter,,fa,9 images ekspozuar Galaxy S / Galaxy S Android 8 për mbajtësit 8 dhe 8 Plus,,fa
Khbranlayn, ky veprim menjëherë për operacionet e mori një javë para përfaqësuesve të Komitetit të Inteligjencës të Senatit Twitter zhvillohet që është menduar për të shpjeguar se si rusët kanë qenë platformë në gjendje dhe të rrjetit social gjatë zgjedhjeve presidenciale në 2016 Amerikë depërtueshëm në,fa. llogaritë zyrtare dhe,,fa,Khbranlayn, se veprimi i menjëhershëm,,fa,Twitter u bë operative një javë para përfaqësuesve të Komisionit të Senatit për Inteligjencë,,fa […]

به گزارش خبرآنلاین، این اقدام که بلافاصله صورت
عملیاتی به خود گرفت یک هفته قبل از حضور نمایندگان توئیتر در کمیته اطلاعات سنا
Ndodh është se rusët kanë qenë në gjendje të shpjegojnë se si kjo platformë të rrjetit,,fa,Gjatë 2016 zgjedhjet presidenciale, Amerika puna prekshme sociale,,fa
اجتماعی را در طول برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا نفوذپذیر کنند.

llogaritë zyrtare dhe jozyrtare në RT dhe satelit artificial,,fa,Sipas rendit të ri të biznesit janë bllokuar, por llogaritë zyrtare e lajmeve janë ende të hapura,,fa
بخش تجاری طبق دستور جدید مسدود شدند اما دو اکانت رسمی خبری همچنان باز هستند.
Sputnik A nuk ka reaguar, por të lartë RT në një deklaratë në faqen e internetit,,fa,Shkroi reklamat e tyre në internet nuk do të shkelin rregullat zyrtare,,fa,RT nga 2011 e tutje e konsumatorit,,fa
خود نوشت هیچ گاه قوانین رسمی تبلیغات اینترنتی را نقض نکرده است.

گفتنی است راشاتودی از سال ۲۰۱۱ بدین سو مشتری
eksitim,,fa,Muajin e kaluar Ministria e Drejtësisë të faqes lajmeve RT quajtur si,,fa,organizatë e huaj të regjistruar emrin dhe Gazetarët e saj Sputnik muaj,,,fa. ماه گذشته وزارت دادگستری از سایت خبری راشاتودی خواست تا به عنوان
سازمانی خارجی نام خود را ثبت رسمی کند و از سوی دیگر گزارشگر اسپوتنیک نیز ماه
E fundit nga agjenti i FBI-së i ngarkuar me shkelje të ligjit të njohur si Akti i Regjistrimit të Agjentëve të Huaj u mor në pyetje,,fa,i parë,,fa,vizitorët,,ur.

۵۶۵۶
« اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران – آفاوا »

ارسال دیدگاه

تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به پایگاه خبری، تحلیلی آفاوا
دارای مجوز پایگاه خبری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی