Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 7600
جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ | ۰۵:۱۰ ق٫ظ
قتل نرم‌افزار پینت به‌دست مایکروسافت پس از ۳۲ سال
,fa. Paintball është versioni i parë në Windows 1. 0 u lirua në vitin 1985 dhe licencën e saj Mvnvkram 1-bit versions,,fa,Khbranlayn, program graphics editing Classic,,fa […]

به گزارش خبرآنلاین، برنامه کلاسیک ادیت گرافیکی
Nga 1980 në sistemin operativ Windows dhe është thënë për të rinovuar Windows 10,,fa,Fall quajtur në,,fa,Renia e zbehet e Windows,,fa,Paintball është versioni i parë në Windows 1. 0 në vitin 1985,,fa
موسوم به Fall در
پاییز از روی ویندوز محو می‌شود.

اولین نسخه پینت روی ویندوز ۱٫۰ در سال ۱۹۸۵
Furnizimit dhe licencë Mvnvkram 1-bit versionet e Windows 98 mund të shpëtojë,,fa,Format JPEG,,fa,BMP dhe ARC fotografi është ruajtur për 98 vjet,,fa
فرمت JPEG را
پیدا کرد. (تا سال ۹۸ به صورت BMP و PCX ذخیره فایل می‌کرد)

Tani, në përditësimin prill të Windows 10 të quajtur Krijuesit Update, Microsoft njoftoi se ai, së bashku me redaktimi dy-dimensionale, tre-dimensionale Paintball Paintball,,fa,Dhe shumica e vrasjeve të fundit serial e Microsoft-it, pos të Paintball arkivol,,fa
جای گرفت و مایکروسافت در تازه ترین قتل‌های زنجیره‌ای،تابوت پینت را در کنار
Outlook Express, Reader,,fa,App, List Reading,,en,vë,,fa,Përditësimi i fundit e madhe në versionin e tre-dimensionale Paintball,,fa,7 Vyndvzanjam por Edith nuk kërcej shumë, edhe pse përdoruesit ende dashuri,,fa,ata ishin,,fa,Paintball Classic,,fa,Paintball tre-dimensionale,,fa
App، Reading List
قرار می‌دهد.

آخرین آپدیت عمده قبل از پینت سه بعدی روی نسخه
۷ ویندوزانجام شد اما جهش چندانی در ادیت ایجاد نکرد، هرچند کاربران همچنان عاشق
آن بودند.

پینت کلاسیک

پینت سه بعدی

۵۶۵۶
« اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران – آفاوا »

ارسال دیدگاه

تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به پایگاه خبری، تحلیلی آفاوا
دارای مجوز پایگاه خبری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی