Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 779
شنبه ۸ آذر ۱۳۹۳ | ۲۲:۱۸ ب٫ظ
مدیرعامل شرکت مخابرات خراسان رضوی:شهروندان اجازه دهند تا آنتن‌های BTS بیشتر نصب شوند
مدیرعامل شرکت مخابرات خراسان رضوی گفت: بهتر است شهروندان اجازه دهند تا آنتن‌های BTS نصب شده و فاصله گوشی تلفن همراه آنها با BTS کمتر شود. سیدعلی ملک‌جعفریان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه خراسان، اظهار کرد: اغلب مردم گمان می‌کنند تشعشعات BTS برای آنها ضرر دارد اما مشترکان باید بدانند که هر […]

مدیرعامل شرکت مخابرات خراسان رضوی گفت: بهتر است شهروندان اجازه دهند تا آنتن‌های BTS نصب شده و فاصله گوشی تلفن همراه آنها با BTS کمتر شود.

سیدعلی ملک‌جعفریان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه خراسان، اظهار کرد:

اغلب مردم گمان می‌کنند تشعشعات BTS برای آنها ضرر دارد اما مشترکان باید بدانند که هر چه فاصله گوشی تلفن همراه آنها با آنتن BTS بیشتر باشد، مضرات بیشتری برای فرد به دنبال داشته و توان بیشتری صرف می‌کند، پس بهتر است شهروندان اجازه دهند تا این آنتن‌ها نصب شده و فاصله گوشی تلفن همراه آنها با BTS کمتر شود.

وی با بیان اینکه مشترکان نباید نگران نصب آنتن‌هایBTS باشند، تصریح کرد: مشکلی در این زمینه وجود ندارد و بهتر است مشترکان اجازه نصب کردن BTS را به مخابرات بدهند. نهادهای نظارتی به طور مداوم به وضعیت اپراتورها نظارت می‌کنند و ما به خاطر اختلال در شبکه، اقدام به نصب BTS می‌کنیم تا پوشش کامل داشته و شاهد تداخل فرکانسی نباشیم.

ملک‌جعفریان به وضعیت آنتن‌دهی همراه اول در سطح استان، اشاره و اظهار کرد: وضعیت آنتن‌دهی در شرایط مناسبی است اما به طور مداوم باید بهینه‌سازی شود زیرا ساختمان‌سازی‌ها در وضعیت آنتن دهی و پوشش‌دهی خطوط تلفن همراه اول اثرگذار است.

مدیرعامل شرکت مخابرات خراسان رضوی گفت: ضریب نفوذ ADSL برای حدود دو میلیون مشترک در استان ۲۵ درصد است و در مجموع حدود ۴۵۰ هزار مورد واگذاری ADSL مخابرات به مشترکان در سطح استان خراسان رضوی ارائه شده است.

ملک‌جعفریان اظهار کرد: با اجرای طرح USO و از محل اعتبارات دولت برای مناطق محروم حدود ۵۰۰ روستا در سطح خراسان رضوی دارای اینترنت پرسرعت ADSL شده‌اند.

وی، وضعیت پاسخگویی سامانه ۲۰۲۰ به متقاضیان و مشترکان اینترنت مخابرات را مطلوب، ارزیابی و اظهار کرد: مدت زمان پاسخگویی اپراتورها نسبت به گذشته کمتر شده و در بعضی از ساعات به زیر دو دقیقه هم می‌رسد و روز به روز در راستای بهبود آن تلاش می‌کنیم.

۵۶۵۶
« اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران – آفاوا »

ارسال دیدگاه


تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به پایگاه خبری، تحلیلی آفاوا
دارای مجوز پایگاه خبری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی