Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 5891
سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۵ | ۰۸:۴۲ ق٫ظ
مسابقه «طراحی بازی تلفن همراه» با هدف آموزش زبان فارسی
به گزارش خبرآنلاین و به نقل ازروابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، بنیاد سعدی به عنوان متولی آموزش و گسترش زبان فارسی در جهان، در نظر دارد بازی‌هایی قابل اجرا در سیستم‌عامل‌های تلفن همراه را به منظور یادگیری هرچه بهتر زبان فارسی برای فارسی‌آموزان خارجی تولید کند. بر این اساس، این مسابقه در دو بخش […]

به گزارش خبرآنلاین و به نقل ازروابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، بنیاد سعدی به عنوان متولی آموزش و گسترش زبان فارسی در جهان، در نظر دارد بازی‌هایی قابل اجرا در سیستم‌عامل‌های تلفن همراه را به منظور یادگیری هرچه بهتر زبان فارسی برای فارسی‌آموزان خارجی تولید کند.

بر این اساس، این مسابقه در دو بخش «بازی‌نامه نویسی» و «طراحی بازی تلفن همراه» و با هدف «استفاده از روش‌ها و تکنیک‌های نوین آموزشی»، «ترغیب هرچه بیشتر زبان آموزان به فراگیری زبان فارسی» و نیز «شناسایی افراد خلاق و متخصص در عرصه بازی‌نامه نویسی و طراحی بازی تلفن همراه»، برگزار می‌شود.

بازی‌ها باید بتوانند با در نظر گرفتن اصول آموزشی، خلاقیت، گستره کاربرد، زیبایی و غیره مهارت‌های «گفتاری، شنیداری، نگارش و خواندن در زبان فارسی» را تقویت کرده و آموزش دهند.

بنیاد سعدی جمعاً بیش از ۱۶ میلیون تومان را برای آثار برتر مسابقه در نظر گرفته است. علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‌گاه saadifoundation.ir مراجعه نمایند.


۵۶۵۶
« اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران – آفاوا »

ارسال دیدگاه

تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به پایگاه خبری، تحلیلی آفاوا
دارای مجوز پایگاه خبری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی