Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 8105
شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ | ۰۷:۲۳ ق٫ظ
Profili Galaxy S 9 nga kutia, lexoni në telefon ekspozuar,fa
Khbranlayn, "malet DJ" Presidenti Mobile konfirmuar se Galaxy S 9 njëzet e gjashtë i shkurt në Kongresin Botëror të Celularëve në Barcelonë do të zbulohet.,fa{لینک} Trajtimi sensor gjurmë gishtash, dy kamera në pjesën e pasme dhe kufje AKG ka qenë ndonjëherë i ekspozuar syze hardware, por sot një foto nga kutitë e telefonit të ekspozuar,,fa,Khbranlayn, "mal DJ," Kryetari i,,fa […]

به گزارش خبرآنلاین، «دی‌جی کوه» پرزیدنت بخش
Mobile konfirmuar se Galaxy S 9 njëzet e gjashtë shkurt në Kongresin Botëror Mobile në,,fa,Barcelona do të zbulohet.,,fa,Trajtimi sensor gjurmë gishtash, dy kamera në anën e pasme dhe,,fa,kufje AKG,,fa
بارسلونا رونمایی خواهد شد.{لینک}

جابجایی حسگر اثر انگشت، دو دوربین در پشت و
هدفون AKG
Ever ekspozuar syze hardware, por sot një foto nga kutitë e telefonit të ekspozuar,,fa,Detajet e plota mbi të mund të shihni se,,fa,5 ekran. 8 inç standarde pluhur IP68 dhe rezistent ndaj ujit,,,fa
که مشخصات کامل را روی آن می‌بینیم.

نمایشگر ۵٫۸ اینچی، استاندارد ضد آب و غبار ip68،
12 megapixel kamera me dy Aparchr 1. 5 dhe 2. 4, katër GB RAM dhe 64 GB memorie të brendshme me specifikim wireless akuzuar S-9 është gdhendur në kutinë që ju shihni në imazhin më poshtë,fa. قابلیت
Svpraslvmvshn gjithashtu të shihet në S-9, i cili e quajnë Teknik Sony dhe Samsung në mënyrë të ngadaltë lëvizje,,fa,960 fps,,fa,Ka dy folës në telefon AKG,,fa,Vlen të përmendet se ne do të dëgjojmë zërin stereo,,fa,skandal,,fa,pushtet,,fa
۹۶۰ فریم بر ثانیه است.

وجود دو اسپیکر akG روی گوشی نیز
قابل توجه است که صدای استریو را خواهیم شنید.

۵۶۵۶
« اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران – آفاوا »

ارسال دیدگاه

تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به پایگاه خبری، تحلیلی آفاوا
دارای مجوز پایگاه خبری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی