Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 7539
E martë 13 date Persian Tir 1396,fa | ۲۳:۵۵ ب٫ظ
موسس ضدویروس کسپرسکی: ما دست‌نشانده سازمان جاسوسی روسیه نیستیم
,fa. Ai theksoi se ne nuk jemi Russian Kali i Trojës dhe i gatshëm,,fa,Khbranlayn, kompania ka qenë Amerika,,fa,Kaspersky mjet anti-virus e inteligjencës, Rusia e di atë, "Eugene Kaspersky",,fa […]

به گزارش خبرآنلاین، دولت آمریکا سالهاست کمپانی
ضد ویروس کسپرسکی را آلت دست سازمان جاسوسی روسیه می‌داند اما «یوجین کسپرسکی»
Themeluesi i kompanisë në një intervistë me Associated Press sugjeruar se besimi mund të,,fa,Autoritetet në internet për kodin burim të sigurisë në SHBA,,fa
سورس کد کمپانی آنلاین امنیتی خود را در اختیار مقامات آمریکایی قرار دهد.

Ai theksoi se ne nuk jemi Kali i Trojës i Rusisë,,fa,Amerika është gati të dëshmojë në Kongres të shkuar dhe të tregojnë çdo gjë,,fa,Eugene Kaspersky shtuar disa pjesë të errët të emrit,,fa
حاضریم برای ادای شهادت به کنگره آمریکا هم برویم و همه چیز را نشان دهیم.

یوجین افزود برخی از بخش تاریک در کسپرسکی نام
Janë fshehur, sulme kundër Perëndimit, por kjo nuk është e vërtetë,,fa,vendet,,ar,West besojnë se disa anëtarë të agjencisë spiun rus, por themelues anëtar Kaspersky Lab,,fa. دول
غربی معتقدند برخی اعضای کسپرسکی عضو سازمان جاسوسی روسیه هستند اما موسس کسپرسکی
Qeveria ruse nuk ka thënë një shpërblim dhe asnjë nga punonjësit e drejta për të,,fa,Informacion mbi qeveria ruse nuk,,fa,"Jeanne Shaheen" Senator amerikan kritikat e Kaspersky,,fa
اطلاعات به دولت روسیه را ندارند.

«جین شاهین» سناتور امریکایی بارها علیه کسپرسکی
Amerika ka folur dhe ka kërkuar kontratën Ministrisë së Mbrojtjes me kompaninë e sigurimit,,fa,Nbndd,,fa,Megjithatë, ligji i ri rus, të gjitha,,fa,Kompanitë kanë për një ditë me shi "prapa larg" për qeverinë e hapur,,fa
نبندد.

این درحالی است که طبق قانون جدید روسیه، همه
کمپانی‌ها باید برای روز مبادا «بک دور» برای حکومت بازکنند.

۵۶۵۶
« اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران – آفاوا »

ارسال دیدگاه

تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به پایگاه خبری، تحلیلی آفاوا
دارای مجوز پایگاه خبری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی