Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 2359
جمعه ۱ اسفند ۱۳۹۳ | ۱۷:۴۵ ب٫ظ
نصب "موتور جست‌وجوی ملی" در شبکه ملی مدارس
معاون وزیر آموزش و پرورش ضمن اعلام این خبر که شبکه ملی مدارس (رشد) این ظرفیت را دارد که موتور جست و جوی ملی بر روی آن قرار بگیرد گفت:‌ اگر سایر نهادها به کمک آموزش و پرورش بیایند می‌توانیم این کار عظیم را به ثمر برسانیم. حجت‌الاسلام و المسلمین محی‌الدین بهرام محمدیان در گفت‌وگو […]

معاون وزیر آموزش و پرورش ضمن اعلام این خبر که شبکه ملی مدارس (رشد) این ظرفیت را دارد که موتور جست و جوی ملی بر روی آن قرار بگیرد گفت:‌ اگر سایر نهادها به کمک آموزش و پرورش بیایند می‌توانیم این کار عظیم را به ثمر برسانیم.

حجت‌الاسلام و المسلمین محی‌الدین بهرام محمدیان در گفت‌وگو با خبرنگار «آموزش و پرورش» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره قرارگرفتن موتورجست وجوی ملی بر روی شبکه ملی رشد گفت: راه‌اندازی موتور جست‌وجوی ایرانی امر بسیار خطیری است و زمینه ساز تحول بزرگی خواهد شد.

وی افزود: البته این اقدام نیازمند سرمایه گذاری عظیمی است و اگر وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و برخی نهادهای دیگر چون مرکز اسناد انقلاب، کتابخانه ملی، وزارت ارشاد و غیره به کمک بیایند آموزش و پرورش می‌تواند این کار را در پایگاه رشد انجام دهد.

رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی با اشاره به اینکه اکنون دایره المعارف ما روزانه ۸۰ هزار بازدید دارد و عدد بزرگی در پایگاه‌های آموزشی کشور محسوب می‌شود عنوان کرد: تا کنون گام‌های بزرگی برداشته شده است و شبکه رشد این ظرفیت را دارد که به یک بنیاد ملی تبدیل شود. یکی از آرزوهایم این است که در آینده بنیاد ملی رشد را داشته باشیم.

محمدیان افزود: عمده فرزندان ایران زمین مخاطب آموزش و پرورش هستند و اگر روزی بنیاد رشد را داشته باشیم بازی‌ها و مسابقات رایانه‌ای و هرآنچه در فضای مجازی برای فرزندان از چهارسال تا دوره دانشگاه لازم و مطرح است را در آنجا جمع می‌کنیم.

۵۶۵۶
« اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران – آفاوا »

ارسال دیدگاه

تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به پایگاه خبری، تحلیلی آفاوا
دارای مجوز پایگاه خبری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی