Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 2592
دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۳ | ۲۰:۳۶ ب٫ظ
همراه اول شرکت برتر دانشی کشور شد
به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، روز یکشنبه ۱۷ اسفندماه در چهارمین دوره ارزیابی جایزه جهانی MAKE، ۵ شرکت برتر دانشی معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند. در این ارزیابی، همراه اول بعنوان سازمان دانشی برتر (MAKE) معرفی و مهندس محمدمهدی عطوفی معاون بازاریابی، فروش و خدمات مشتریان اپراتوراول به نمایندگی از […]

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، روز یکشنبه ۱۷ اسفندماه در چهارمین دوره ارزیابی جایزه جهانی MAKE، ۵ شرکت برتر دانشی معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند.

در این ارزیابی، همراه اول بعنوان سازمان دانشی برتر (MAKE) معرفی و مهندس محمدمهدی عطوفی معاون بازاریابی، فروش و خدمات مشتریان اپراتوراول به نمایندگی از مدیرعامل، جایزه ویژه این کنفرانس را دریافت کرد.

این ارزیابی بعنوان معتبرترین و جامعترین گردهمایی خبرگان کشور در حوزه دانش است، که هرساله توسط دانشگاه صنعتی شریف به نمایندگی از بنیاد جهانی MAKE برگزار می شود.

در جایزه MAKE، ارزیابی سازمان های ایرانی طی ۳ مرحله و با مشارکت داورانی از متخصصین و اساتید حوزه صنعت و دانشگاه و با توجه به معیارهای ۸ گانه بنیاد جهانی جایزه MAKE و ۱۵۰ شاخص صورت می پذیرد.

مراسم اختتامیه و اهداء جوایز چهارمین جایزه MAKE با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و جمعی از مسؤولان و مدیران سازمان ها و شرکت های داخلی و مدرسان ایرانی و خارجی در روز یکشنبه ۱۷ اسفندماه در محل همایش های بین المللی صداوسیما برگزار شد.

۲۱۲۱
« اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران – آفاوا »

ارسال دیدگاه

تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به پایگاه خبری، تحلیلی آفاوا
دارای مجوز پایگاه خبری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی