Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 7081
E hënë, Persian date Bahman 25 1395,fa | ۰۴:۴۹ ق٫ظ
هوآوی در سال ۲۰۱۶ گوشی بیشتری فروخت با سود کمتر
به گزارش خبرآنلاین، هوآوی در سال ۲۰۱۶ بیش از ۳۰ درصد رشد در بخش فروش پیدا کرد و سود خالص به ۲ میلیارد دلار رسید درحالی‌که این رقم در مدت مشابه ۲۰۱۵ بیش از ۲٫۲ میلیارد دلار بود که ۱۰ درصد کاهش سود را نشان می‌دهد. به‌هرحال درآمد سال گذشته هوآوی با ۴۲ درصد رشد، […]

به گزارش خبرآنلاین، هوآوی در سال ۲۰۱۶ بیش از ۳۰ درصد رشد در بخش فروش پیدا کرد و سود خالص به ۲ میلیارد دلار رسید درحالی‌که این رقم در مدت مشابه ۲۰۱۵ بیش از ۲٫۲ میلیارد دلار بود که ۱۰ درصد کاهش سود را نشان می‌دهد.

به‌هرحال درآمد سال گذشته هوآوی با ۴۲ درصد رشد، به رقم بی‌سابقه ۲۶ میلیارد دلار رسید تا این کمپانی رکوردهای جدیدی برای خود به ثبت برساند.

Në mënyrë tipike një rritje në shitje dhe të ardhurat duhet të çojë në rritjen e fitimit për shkak të rritjes së kostove të ndërtimit, por diferenca Huawei dhe kosto të tjera nuk rritet,fa.

اولویت برای سازنده چینی به‌دست آوردن سهم بیشتری از بازار جهانی بوده است تا بتواند به هدف ۲۰۲۱ که همانا رساندن خود به قله تولید جهانی است، برسد.

اما این کمپانی چینی می‌خواهد در سال جدید میلادی ۲۰۱۷ سود خود را به ۴ میلیارد دلار برساند که معنی آن گران کردن برخی گوشی‌های پرفروش و بالاترفروختن گوشی‌های جدید و پرچمدارخواهد بود.

۵۶۵۶
« اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران – آفاوا »

آرشیو :

ارسال دیدگاه

تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به پایگاه خبری، تحلیلی آفاوا
دارای مجوز پایگاه خبری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی