Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 7022
جمعه ۱ بهمن ۱۳۹۵ | ۰۲:۱۵ ق٫ظ
ورایزون، کامکستِ ۱۷۳ میلیارد دلاری را باهدف توسعه ۵G می‌خرد؟
به گزارش خبرآنلاین، اگر این معامله سربگیرد، با رقم باورنکردنی ۱۷۳ میلیارد دلار معامله روبرو خواهیم بود که در نوع خود بی‌نظیر است. ورایزون قصد دارد استراتژی شبکه نسل پنجم / ۵G خود را توسعه بخشد و بهترین انتخاب برای توسعه در اختیار گرفتن کمپانی کامکست است که بهترین پوشش را در سراسر امریکا دارد. […]

به گزارش خبرآنلاین، اگر این معامله سربگیرد، با رقم باورنکردنی ۱۷۳ میلیارد دلار معامله روبرو خواهیم بود که در نوع خود بی‌نظیر است.

ورایزون قصد دارد استراتژی شبکه نسل پنجم / ۵G خود را توسعه بخشد و بهترین انتخاب برای توسعه در اختیار گرفتن کمپانی کامکست است که بهترین پوشش را در سراسر امریکا دارد.

لوول مک آدام، مدیر اجرایی ورایزون اخیراً در جمع دوستانش در CES متذکر شده بود که دوست دارد اپراتور کابلی را بخرد تا شبکه بی‌سیم ۵G را توسعه بخشد.

McAdam se pas lajmit të thatë një llogari miliardë me Yahoo, njoftoi të gatshëm të paguajnë 4. 8 miliardë për Yahoo, dhe pas kritikave të blerjes së tij ishte në bisedime për të blerë Yahoo vdekur me çmim të ulët herë vlerë më shumë se 100 miliardë $,fa.

البته اگر معامله خرید کامکست سر نگیرد، دومین انتخاب خرید چارتر کامیونیکیشن / Charter Communication است که حدوداً ۸۱٫۶۴ میلیارد دلار می‌ارزد که این، نصف رقم پیشنهادی برای کامکست است.

(Communications-shërbimeve kompani Comcast / Comcast është operatori më i madh kabllor në vitin 2015 ka pasur të ardhura prej 74 miliard $.,fa)

۵۶۵۶
« اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران – آفاوا »

ارسال دیدگاه

تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به پایگاه خبری، تحلیلی آفاوا
دارای مجوز پایگاه خبری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی