Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 7610
E hënë 9 date Persian Mordad 1396,fa | ۰۵:۵۲ ق٫ظ
وزیر ارتباطات: برخی از سرورهای تلگرام به کشور منتقل شده است
Mahmoud predikues sot në margjinat e inaugurimit të parë Shkencës dhe Teknologjisë Park të Informacionit dhe Komunikimit të, duke iu referuar takimeve me udhëheqësit presion Iran tha se telegrami për të lëvizur serverat,fa: Si rezultat i kësaj, telegrami ka pasur takime me menaxherët, disa nga serverat e rrjetit social dhe u transferua në vendin në të ardhmen e afërt,fa […]

Mahmoud predikues sot në margjinat e inaugurimit të parë Shkencës dhe Teknologjisë Park të Informacionit dhe Komunikimit të, duke iu referuar takimeve me udhëheqësit presion Iran tha se telegrami për të lëvizur serverat,fa: ,fa.

Preacher me një servera të mëdha telegram përshkruan hyrjen në vend për të vazhduar negociatat me menaxherët shpresonte Telegram,fa.

Preacher me ankesat e deklaratat e fundit të zyrtarëve për të lëvizur servera për të thënë kabllo,,fa,Disa me profesionistë të tyre jo-teknike për të arritur negociatat tona u ndërprenë,,fa: برخی با حرفهای غیرتخصصی خود در به انجام رسیدن مذاکرات ما اختلال ایجاد کردند. Le të hap përpara diskutime,,fa,911,,en,R,,fa,Porsche,,fa,Forza,,fa,Muturas پ rt,,ar,Në të njëjtën kohë,,fa.

۵۶۵۶
« اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران – آفاوا »

ارسال دیدگاه

تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به پایگاه خبری، تحلیلی آفاوا
دارای مجوز پایگاه خبری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی