Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 2502
دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۳ | ۱۶:۰۱ ب٫ظ
برای شرکت در کنگره جهانی موبایل:
وزیر ارتباطات به بارسلون رفت
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برای شرکت در کنگره جهانی موبایل (GSMA) که از دوم تا پنجم مارس ۲۰۱۵ ( ۱۱ تا ۱۴ اسفند ۱۳۹۳) در بارسلون برگزار می شود به اسپانیا سفر کرد.

به گزارش از روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمود واعظی که به دعوت رسمی مدیر کنگره جهانی موبایل (GSMA) در این کنگره شرکت می کند، علاوه بر بازدید از آخرین دستاوردهای فناوری ارتباطات همراه، در حاشیه این رویداد مهم با برخی وزرای ارتباطات کشورهای حاضر در اجلاس دیدار و ملاقات های دو جانبه خواهد داشت.

گفتنی است، کنگره جهانی موبایل (GSMA) معتبرترین رویداد سالانه این صنعت است که همه ساله در بارسلون اسپانیا برگزار می شود و بخش اصلی آن، برنامه وزراء نام دارد که طی سه روز و به منظور بحث، مذاکره و تبادل اطلاعات و دانش در خصوص قابلیت ها و توان انقلابی تلفن همراه برگزار می شود.

همچنین با توجه به حضور هزاران مدیر اجرایی بخش ارتباطات از سراسر جهان در آن، شرکت در این کنگره فرصت مغتنمی است جهت بحث و مذاکره با مقامات و شخصیت های دولتی و صنعت جهانی تلفن همراه درخصوص موضوعات ویژه رگولاتوری که توسعه تلفن همراه را در کشور، منطقه و جهان ساماندهی می کند.

این گزارش حاکی است، از جمله موضوعات مهم دستور کار همایش های(GSMA)، انتخاب برنده جایزه مدیریت دولتی تلفن همراه است.

گفتنی است، در نمایشگاه سال گذشته ۱۳۹GSMA-2014هیأت دولتی، نهاد بین المللی و بیش از یک هزار نماینده دولتی و صنعتی در این رویداد مهم شرکت کردند.

در کنگره سال جاری، در غرفه ایران برخی از دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران در حوزه خدمات همراه ارائه خواهد شد.
« اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران – آفاوا »

ارسال دیدگاه

تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به پایگاه خبری، تحلیلی آفاوا
دارای مجوز پایگاه خبری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی