Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 7078
E diel, Persian date Bahman 24 1395 | ۰۴:۴۸ ق٫ظ
پیشنهاد غیرقابل‌باور وزارت امنیت داخلی آمریکا علیه مهاجران
Khbranlayn ", John Kelly" ministri amerikan diskutoi çështjen me Trump ka thënë se llogaria social networking,fa: Takimi u urdhërua të emigrantëve dhe refugjatëve Bhshrt fjalëkalimet tuaja të mediave sociale mund të futen America,fa. Administrata Obama e parë të propozuar më parë për ata që hyjnë të dhënat social networking.,fa […]

Khbranlayn ", John Kelly" ministri amerikan diskutoi çështjen me Trump ka thënë se llogaria social networking,fa: Takimi u urdhërua të emigrantëve dhe refugjatëve Bhshrt fjalëkalimet tuaja të mediave sociale mund të futen America,fa.

,fa!

"John Kelly" Vzartkhanhash tha gjithashtu se të dhënat e tregtisë së jashtme dhe të njerëzve të huaj, të cilët dërgojnë paratë e tyre? Paratë e tilla është shpenzuar për të përcaktuar se çfarë e ashtuquajtura terrorist apo jo?,fa

Rrjetet sociale mund të jetë një mekanizëm teknik për të mbledhur informacionin e përdoruesit, siç mund të kërkohet përdoruesit e falsifikuara dhe të rreme llogarive dhe zyrtarët amerikanë të përdorin punën e tyre,fa.

Trump se qeveria e tij ka dështuar për të zbatuar sundimin e ri, është duke u përpjekur për një farë mënyre të jetë në gjendje për të zbatuar urdhra kundër kolonët nga metodat e tjera.

۵۶۵۶
« اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران – آفاوا »

ارسال دیدگاه

تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به پایگاه خبری، تحلیلی آفاوا
دارای مجوز پایگاه خبری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی