Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 8069
E hënë, Persian date Dey 11 1396,fa | ۰۶:۳۲ ق٫ظ
چالش‌های پیش‌روی تسلاموتورز در سال ۲۰۱۸
به گزارش خبرآنلاین، تسلا مجبور است در سال ۲۰۱۸ دست به قمار بزرگ در بازار بورس بزند و با فروش سهام بیشتر، منابع مالی خود را تامین کند.{لینک} Para-shitjes 3 400 mijë makina modeli sedan, merr duke u zhvilluar dhe në këtë mënyrë ju mund të fitojnë mijëra dollarë. Por, 35 për automjet,fa […]

به گزارش خبرآنلاین، تسلا مجبور است در سال ۲۰۱۸ دست به قمار بزرگ در بازار بورس بزند و با فروش سهام بیشتر، منابع مالی خود را تامین کند.{لینک}

Para-shitjes 3 400 mijë makina modeli sedan, merr duke u zhvilluar dhe në këtë mënyrë ju mund të fitojnë mijëra dollarë për makinë 35,fa.
,fa. ,fa.
CEO Elon Musk gjithashtu u përball me sfidën e konkurrentëve të reja që mund të 2018 të jetë e vështirë për të dhe Kmpanyash,,fa,finer,,fa,Columbus A8,,ps,نوت 7,,en.

۵۶۵۶
« اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران – آفاوا »

ارسال دیدگاه

تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به پایگاه خبری، تحلیلی آفاوا
دارای مجوز پایگاه خبری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی