Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 8005
E martë 21 date Persian Azar 1396,fa | ۲۲:۱۰ ب٫ظ
کلاه اسپیکردار آتاری/ عکس
به گزارش خبرآنلاین، برند معروف آتاری و سازنده کنسول خاطره انگیزی با همین نام، که پس از سال‌ها دوباره به بیزینس بازگشته، کلاه اسپیکرداری را عرضه کرده است که اسپیکربلوتوثی را در خود جای داده است و از دوم ژانویه به دست مصرف‌کنندگان می‌رسد. teknologji Qualcomm audio quajtur CVC, 5-band barazimin, shpërndarja avancuar,,fa,markë Oscar njohur Atari dhe prodhues,,fa,console paharrueshëm me të njëjtin emër, i cili pas shumë vitesh u kthye përsëri në të biznesit, kapele,,fa […]

به گزارش خبرآنلاین، برند معروف آتاری و سازنده
کنسول خاطره انگیزی با همین نام، که پس از سال‌ها دوباره به بیزینس بازگشته، کلاه
اسپیکرداری را عرضه کرده است که اسپیکربلوتوثی را در خود جای داده است و از دوم
ژانویه به دست مصرف‌کنندگان می‌رسد.

teknologji Qualcomm audio quajtur CVC, 5-band barazimin, të avancuar audio A2DP shpërndarjes, kufje Profile HSP v1.2, specifikimet teknike të këtij Aspykrjasazy nën buzë e përkrenare që ju shihni në foton më poshtë,fa.

Për të përdorur këtë kufi kapak nuk është përcaktuar,,fa,Por sigurisht në mbyllur vendet publike të tilla si metro dhe autobusë të mund të përdorin atë,,fa,të jetë i kufizuar,,fa,Edhe sot një ceremoni e veçantë për konsol shtëpi të re,,fa
اما قطعا در مکان‌های عمومی بسته مانند داخل مترو و اتوبوس ممکن است استفاده از آن
دچار محدودیت شود.

همچنین امروز مراسم خاصی برای کنسول جدید خانگی
Atari / Ataribox që do të mbahet 250 në $ 300,,fa,Atari kuti e qershorit dhe në rast,,fa,Ltd, u zbulua në E3 dhe ofertë publike do të fillojë nga janari 2018,,fa,124,,en,Kmfrvshyhay,,fa. آتاری باکس ماه ژوئن و در رخداد
گیم E3 رونمایی شد و عرضه عمومی آن از ژانویه ۲۰۱۸ آغاز خواهد شد.

۵۶۵۶
« اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران – آفاوا »

ارسال دیدگاه

تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به پایگاه خبری، تحلیلی آفاوا
دارای مجوز پایگاه خبری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی