Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 7570
E mërkurë, date Persian Tir 28 1396,fa | ۰۳:۲۳ ق٫ظ
کنسول گیم آتاری دوباره می‌آید با شکل و شمایل جدید و بازی‌های نوستالژیک/ عکس
Khbranlayn, pas 20 vjetësh, dy kuti Edition Atari me dizajn të ri është nostalgjik për ata të interesuar në këtë Console,fa. Një Edition druri ngjyrë kafe, si Atari vjetër 2600 dhe tjetri në të zezë dhe të kuqe me xham të panelit të përparmë të furnizuara,,fa,Porti console, HDMI, 4,,fa. پشت کنسول پورت اچ دی ام آی، ۴ […]

Khbranlayn, pas 20 viteve të dyfishtë-Edition,,fa,Atari konsol kuti me një dizajn të ri për entuziastët kjo është nostalgji,,fa,Një Edition druri ngjyrë kafe, të ngjashme,,fa
آتاری باکس با طراحی جدید برای علاقمندان به این کنسول نوستالژیک می‌آید.

یکی از ادیشن‌ها از جنس چوب قهوه‌ای، مشابه
Vjetra Atari 2600 dhe tjetri në të zezë dhe të kuqe me xham të panelit të përparmë të furnizuara,,fa,Porti console, HDMI, 4 porte USB dhe,,fa,Slot për mbështetje SD kartë memorie parë,,fa.

پشت کنسول پورت اچ دی ام آی، ۴ پورت یو اس بی و
اسلات برای پشتیبانی از کارت‌های حافظه اس دی دیده می‌شود.

Thuhet një kombinim i lojrave të vjetra,,fa,aeroplan,,fa,dhe nëndetëse,,fa,Dhe lojëra të reja do të jetë fabrika dispozicion instaluar në të,,fa,Çmimi dhe data e lëshimit ende për t'u përcaktuar,,fa (هواپیما
و زیردریایی و …) و بازی‌های جدید روی آن به صورت نصب کارخانه‌ای موجود خواهد
بود.

قیمت و روز عرضه هنوز مشخص نشده است.

۵۶۵۶
« اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران – آفاوا »

ارسال دیدگاه

تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به پایگاه خبری، تحلیلی آفاوا
دارای مجوز پایگاه خبری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی