Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 7075
E shtunë, Persian date Bahman 23 1395,fa | ۰۴:۴۹ ق٫ظ
گوشی تاشو و انعطاف پذیرسامسونگ آخر امسال می‌آید / عکس
Sipas Khabar Online, Apple, Microsoft, LG dhe,fa … Çdo patentë për aparate saj gocë e moluskut dhe fleksibël, por Samsung duket se ka qenë përpara e pjesës tjetër dhe ka për qëllim atë në Kongresin Botëror Mobil në Barcelonë prototip,fa / MWC 2017 I zbuluar në fund të 2017 për shkak të problemeve hardware si […]

Sipas Khabar Online, Apple, Microsoft, LG dhe,fa … Çdo patentë për aparate saj gocë e moluskut dhe fleksibël, por Samsung duket se ka qenë përpara e pjesës tjetër dhe ka për qëllim atë në Kongresin Botëror Mobil në Barcelonë prototip,fa / MWC 2017 I zbuluar në fund të 2017 për shkak të problemeve hardware janë të kufizuara në një treg të ngadaltë.

shitësit hardware në Tajvan kanë konfirmuar prodhimin fillestar në tremujorin e katërt 2017 telefoni ndodh që të përfshijë një telefon me një ekran të lakuar, fleksibël dhe foldable tipit AMOLED do të prodhimit në masë, atëherë për shkak të vonesës në marrjen e shtresë të veçantë,fa(PI) polyimide me bazë mbuluar kozmetike shtyhet deri në vitin 2018 për shkak se prodhuesit kanë përcaktuar pjesë të prodhimit në masë për vitin e ardhshëm.

۵۶۵۶
« اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران – آفاوا »

ارسال دیدگاه

تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به پایگاه خبری، تحلیلی آفاوا
دارای مجوز پایگاه خبری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی