Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 7767
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۵:۱۱ ب٫ظ
گوگل رسما مالک جدید اچ‌تی‌سی شد
به گزارش خبرآنلاین، خرید و فروش سهام اچ تی سی رسما متوقف شد تا معامله‌ای که در پنهانی انجام شده، صورت رسمی به خود بگیرد. Stock Exchange Tajvan njoftoi se përcaktimet e reja ligjore për HTC shpjegoi, do të lirohet dhe pastaj të tregtimit është rifilloi,,fa,shalë,,fa,Khbranlayn, blejnë dhe shesin aksionet e HTC,,fa. زین پس […]

به گزارش خبرآنلاین، خرید و فروش سهام اچ تی سی
Zyrtarisht ndaloi deri në një marrëveshje është bërë në fshehtësi, do të marrë zyrtarisht,,fa,Stock Exchange Tajvan njoftoi se përcaktimet e reja ligjore për HTC,,fa. سازمان بورس تایوان اعلام کرد به زودی تعاریف حقوقی جدیدی که برای اچ تی سی
Shpjegoi, do të lirohet dhe pastaj të tregtimit është rifilloi,,fa,Taiwanese smartphone prodhues HTC tani e tutje,,fa,Dhe kufje virtuale realitet në shtëpi, do të prodhojë produkte të Google dhe të biznesit celular dhe,,fa,VR gjithashtu pjesë e,,fa.

زین پس اچ تی سی تایوان تولید کننده گوشی هوشمند
و هدست واقعیت مجازی در خانه، محصولات گوگل را تولید خواهد کرد و هم بخش موبایل و
هم بخش VR با
Pronari i ri i Google-it dhe menaxhimi do të vazhdojë,,fa,HTC në gusht të këtij viti ka rënë me 50%,,fa,Sales në krahasim me të njëjtën periudhë të vitit të kaluar u përball dhe 8. 8% të aksioneve në tregun e telefonisë mobile.,,fa.

اچ تی سی در ماه آگوست امسال با کاهش ۵۰ درصدی
فروش در مقایسه با مدت مشابه سال قبل روبرو شد و از ۸٫۸ درصد سهم بازار موبایل در
2011 gjysmë për qind,,fa,Gjeneratës së dytë Google telefon një nga piksele që do të zbulohet dy ditëve të ardhshme, HTC ka,,fa,brsrhḵ,,ps,grindje,,fa,Facebook Qëndrimi armiqësor kundër Rohingyas,,fa.

یکی از گوشی های نسل دوم گوگل پیکسل را که تا چند روز آینده رونمایی می شود، اچ تی سی ساخته است.

۵۶۵۶
« اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران – آفاوا »

ارسال دیدگاه

تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به پایگاه خبری، تحلیلی آفاوا
دارای مجوز پایگاه خبری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی