Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 1317
یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۳ | ۱۲:۱۱ ب٫ظ
رئیس مرکز نوسازی و تحول اداری وزارت ارتباطات:
یکپارچه سازی آموزش در وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات ضروری است
رئیس مرکز نوسازی و تحول اداری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: یکپارچه سازی آموزش در این وزارت، با هدف ایجاد فضای مشترک در وزارت ارتباطات و سازمان های وابسته ضروری است.

به گزارش روابط عمومی وزارت ارتباطات، “حمیدرضا عطایی” بر اهمیت کارهای تیمی و گروهی دربخش آموزش تاکید کرد و گفت: انتقال دانش باید از حالت جزیره ای خارج و با تعامل بیشتر ، پیوند خانواده آموزش مستحکم تر شود.

وی توجه بر ابلاغ سیاست های تقویت ادارات کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ها، توسط وزیر ارتباطات را ضروری برشمرد وافزود: امسال حداقل ۲۰ درصد آموزش ها به صورت مجازی خواهد بود.

وی با اشاره به کمبود محتوای مناسب درفضای مجازی افزود:باید پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات و همچنین سازمان فناوری اطلاعات (با توجه به بضاعت علمی لازم) دراین راستا تلاش کنند و ازبخش خصوصی در تولید محتوا حمایت کنند.

رئیس مرکز نوسازی و تحول اداری، با اشاره به اینکه بدنه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان موجودی زنده و پویا نیازمند آموزش است، ادامه داد: لازم است برای دریافت دانش به همکاران فرصت یادگیری دهیم، چرا که یادگیری با توسعه دانش وتحقق اهداف سازمان ارتباط مستقیم دارد.

وی اظهارکرد :در راستای تحقق این اهداف، جلسات مستمر کمیته راهبری آموزش و توانمندسازی، با هدف همگرائی آموزش وایجاد فضای مشترک در وزارت ارتباطات و سازمان های وابسته تشکیل می شود.

عطایی ادامه داد: بر اساس مصوبات ابلاغی ریاست جمهوری، نیازسنجی آموزشی یکی از ارکان آموزش است و این نیازسنجی بر اساس جایگاه سازمانی همکاران انجام شده و استاندارد آموزشی کارکنان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات راایجادکرده است.

وی اظهار کرد: کلیه فرآیند سامانه آموزش کارکنان و مدیران وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از ثبت نام تا صدور گواهینامه به صورت الکترونیکی است.

رئیس مرکز نوسازی و تحول اداری وزارت ارتباطات اظهار کرد: با توجه به تاکید وزیر ارتباطات به موضوع سلامت اداری و به منظور شفاف سازی و ارتقاء در این زمینه ،دوره آموزشی با حمایت معاونت توسعه مدیریت و امور پشتیبانی وزارتخانه، (با رویکرد ارتقاء سلامت اداری) برای مدیران در حال برگزاری است که موضوع آشنائی و پیشگیری از تخلفات اداری نیز بخشی از آن خواهد بود.

عطایی درپایان تصریح کرد: در این دوره ها از اساتید منتخب دیوان عدالت اداری ،دیوان محاسبات کشور و سازمان بازرسی کل کشور استفاده می شود.

لازم به ذکر است عدم تخصص کارکنان و مدیران وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از بزرگترین معضلات دولت یازدم در عملکرد این وزارتخانه تخصصی خواهد بود که در حال حاضر وضع مطلوبی ندارد.
« اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران – آفاوا »

ارسال دیدگاه

تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به پایگاه خبری، تحلیلی آفاوا
دارای مجوز پایگاه خبری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی